Julia Wieniawa zdradziła, co robi ze starszymi mężczyznami!

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa

Bez wątpienia Julia Wieniawa jest piękną kobietą, więc nie dziwi fakt, że ma powodzenie u płci przeciwnej. Nie ma oporów przed częstym zmienianiem partnerów. Ale dlaczego wschodząca gwiazda telewizji i muzyki wybiera mężczyzn starszych?

W mediach głośno było o związku Julii z Antkiem Królikowskim. Ten temat nie schodził z ust fanów młodej aktorki i obserwatorów show-biznesu. Jednak po kilkunastu miesiącach pojawiły się doniesienia, że w ich związku nie jest już tak kolorowo. Niestety Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się kilka tygodni temu.

Królikowski cierpiał po rozstaniu i próbował jeszcze walczyć o związek. Z kolei w życiu młodej artystki rozstanie ze znanym aktorem nie zrobiło większej różnicy, nie oglądała się za siebie, a po prostu dalej realizowała swoje plany.

Niedługo po tym Julia Wieniawa w serwisie Instagram zaczęła coraz częściej umieszczać wspólne zdjęcia z Aleksandrem Milwiw-Baronem. Widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie, a nadchodzący wspólny projekt tylko zacieśnia ich więź.

Warto zauważyć, że Wieniawa ma zaledwie 20 lat, jej poprzedni partner 30, a obecny już 35. Fani od dawna zastanawiali się, dlaczego Julia niezbyt przepada za spotkaniami ze swoimi rówieśnikami. Sama urodziła się w 1998 roku, a jej ostatni partnerzy to absolutnie dojrzali mężczyźni. Udało się tę zagadkę rozwiązać.

Julia Wieniawa odpowiedziała szczerze

Skąd takie zamiłowanie Julii do starszych mężczyzn? Dziennikarz „Faktu” zadał aktorce to pytanie. Początkowo odpowiedź była dość zaskakująca.

Mega wpadka Julii Wieniawy. Zapomniała to zakryć

– Istnieje pewna korelacja pomiędzy twoimi wyborami. Nigdy nie miałaś młodszego chłopaka, dlaczego starsi? – zapytał wysłannik tabloidu podczas jednego z eventów. Julia Wieniawa wzruszyła ramionami i stwierdziła: „bo młodsi łamią serca”.

Później wytłumaczyła jednak głębiej. – Ja zawsze, już jako mała dziewczynka lubiłam się kolegować ze starszymi znajomymi. Lubiłam dowiadywać się od nich, rozmawiać o różnych ciekawych rzeczach. Dlatego też starsi faceci mnie bardziej interesują, ponieważ dużo się mogę od nich nauczyć, są doświadczeni życiowo, zawodowo i dajemy sobie nawzajem różne fajne rzeczy – tłumaczyła Julia Wieniawa.

Facebook szaleje! Miriam Shaded właśnie zamieściła odważne zdjęcie
  1. Paweł Królikowski pod lewackim ostrzałem. Wszystko przez jedną decyzję
  2. Żarty się skończyły. Poważne zarzuty wobec Sławomira Broniarza
  3. Co się stało z Roxie? Roksana Węgiel zniknęła
  4. Koniec plotek, Roksana Węgiel zdradziła całą prawdę