Kajra (żona Sławomira) zszokowała fanów. Pokazała to wszystkim

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz Kajra
Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz Kajra

Sławomir Zapała przebojem wdarł się na polską scenę muzyczną. Jeszcze latem 2016 r. mało kto o nim słyszał, natomiast rok później był już gwiazdą absolutną. Żona gwiazdora rock polo, Kajra (właśc. Magdalena Kajrowicz) również zyskała wielką sławę.

Kim jest Kajra? Bynajmniej nie jest znana tylko z bycia żoną sławnego muzyka. Aktywnie uczestniczy bowiem w trasach koncertowych i teledyskach, które produkuje Sławomir. Magdalena Kajrowicz swoim wdziękiem oczarowała miliony fanów.

Niektórzy żartobliwie twierdzą, że towarzyszka życia gwiazdora rock polo zyskała już więcej sympatyków, niż sam Sławomir Zapała. Faktem jest jednak, że autor hitu „Miłość w Zakopanem” wydatnie przyczynił się do medialnego sukcesu Kajrowicz.

Zanim kultowy Sławomir osiągnął ogromny sukces dorabiał pracując na budowie w Stanach Zjednoczonych. Już tam stawiał pierwsze muzyczne kroki – śpiewał dla imigrantów i zyskał ich uznanie. W USA poznał też żonę. Z anegdot wynika, że początkowo Magdalena Kajrowicz nie była zainteresowana spotykaniem się z Zapałą, później jednak ujął ją oryginalnym poczuciem humoru.

Dziś Kajra dzieli sukces z ukochanym. Ponadto bryluje w mediach społecznościowych.W serwisie Instagram obserwuje ją już blisko 80 tys. osób. Ze swoimi followersami partnerka Sławomira często dzieli się dość ekskluzywnymi materiałami.

Ile mają wzrostu Gessler, Ostaszewska, Mucha, Doda, Roxie? Zobacz!

Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała

Tym jednak razem opublikowała coś, co jednych zachwyciło, a inni woleliby tego nie widzieć. Magdalena Kajrowicz „Kajra” pokazała się bez „maski upiększającej”, czyli po prostu bez makijażu. Jak wygląda w naturalnej odsłonie? Na pewno… inaczej.

Tak wygląda w pełnym makijażu:

Kajra i Sławomir Zapała
Kajra i Sławomir Zapała

„Co makijaż potrafi zrobić z człowiekiem” – pisze jedna z fanek Kajry. „Gdzie Kajra?” – pyta ironicznie inny komentujący. Przeważają jednak opinie, że Magdalena Kajrowicz świetnie wygląda w naturalnej odsłonie. Fani cenią jej odwagę, bowiem nie wszystkie celebrytki zdobyłyby się na odwagę, by pokazać światu swoją prawdziwą twarz.

Roksana Węgiel będzie załamana. Te słowa poszły na żywo

https://www.instagram.com/p/Bw69pVGhi8h/?