Dominika Fiut poszukiwana listem gończym

Dominika Fiut
Dominika Fiut

Poszukiwana jest Dominika Fiut z Limanowej. List gończy rozesłała prokuratura rejonowa w Nowym Sączu. 34-letnia kobieta jest podejrzana o oszustwa.

Służby zostały postawione w stan gotowości. Wszyscy jesteśmy proszeni o pomoc w odnalezieniu ściganej. Okazuje się bowiem, że zaszyła się tak skutecznie, iż nie obejdzie się bez listu gończego.

Poszukiwana Dominika Fiut dopuściła się fałszerstwa i oszustwa. Ma 34 lata. List gończy wystawiła limanowska prokuratura.

Kobieta jest poszukiwana przez śledczych Komendy Policji w Limanowej w województwie małopolskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koniec Wiadomości TVP, jakie znamy. W niedzielę widzowie doznają szoku

List gończy wydała Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu.

Dominika Fiut mierzy około 172 cm. Ma szczupłą sylwetkę – według śledczych waży około 50 kg – długie blond włosy, niebieskie oczy.

Nie posiada znaków szczególnych. Poszukiwana 34-latka ma pociągłą twarz, przylegające uszy, prosty nos i pełne uzębienie. Mieszkała w Limanowej przy ulicy Z. Augusta.

– Prosimy wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu ściganej kobiety, o kontakt osobisty lub telefoniczny – apelują policjanci.

Funkcjonariusze dyżurują pod numerem telefonu: 18 33 79 401. Można też dzwonić bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej: 18 33 79 450 albo pisać na adres: kpp@limanowa.policja.gov.pl.