Dominika Tajner-Wiśniewska przeżyła piekło. Teraz pojawiła się nadzieja

0

Dominika Tajner-Wiśniewska ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Najpierw mąż, Michał Wiśniewski, poinformował ją o złożeniu pozwu rozwodowego, a teraz media obiegła informacja o poważnej chorobie jej syna. Teraz pojawiła się nadzieja na poprawę sytuacji.

Kilka tygodni temu Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała tajemniczy wpis na Facebooku. Przyznała w nim, że jej mąż, Michał Wiśniewski, złożył pozew rozwodowy. Kilka godzin później wpis zniknął jednak z jej profilu.

Większość internautów była przekonana, iż mieliśmy do czynienia z głupim żartem, jednak milczenie postanowiła przerwać sama zainteresowana. W rozmowie z serwisem Wirtualna Polska przyznała, że jej mąż faktycznie złożył pozew o rozwód.

Teraz okazało się, że jedyny syn Dominiki, Maksymilian, ciężko zachorował. Atak choroby wypadł niefortunnie w okres urlopów i świąt, przez co początkowo trudno było znaleźć lekarza, który mógłby właściwie zdiagnozować, co dolega 13-latkowi.

Kilka dni temu syn 42-latki stracił przytomność i został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali, gdzie trafił na OIOM. Choroba syna kompletnie wytrąciła Dominikę z równowagi. Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała na Instagramie wpis, w którym wytyka reporterom i fotografom kompletny brak empatii w obliczu tragedii, która ją spotkała.

Dominika Tajner-Wiśniewska czuwa przy synu

W mediach pojawiła się informacja, że Maksymialian czuje się już lepiej. Według informacji Faktu z chłopcem jest już kontakt, trzynastolatek przyjął też pierwsze posiłki. Dzięki poprawie samopoczucia mógł opuścić OIOM.

Wciąż nie wiadomo jednak, co dokładnie było przyczyną omdlenia Maksymiliana. Lekarze badają go na różne sposoby, by znaleźć źródło problemu i wykluczyć możliwość powracających problemów ze zdrowiem.

ZOBACZ:
Małgorzata Kożuchowska okrutnie upokorzona. Nigdy tego nie zapomni

Okazuje się, że poza personelem szpitala i mamą chłopca, Maksa wspiera też były mąż Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, Michał. „Maks jest w separatce, Dominika cały czas jest przy nim, Michał też ich odwiedza. Stan się ustabilizował, choć lekarze nadal szukają przyczyny utraty przytomności” – twierdzi informator Faktu. Gazeta zamieściła też na swoich łamach fotografię lidera Ich Troje, który opuszcza klinikę.

Wygląda na to, że Dominika Tajner-Wiśniewska powoli moż liczyć na odrobinę spokoju.