Gessler w dramatycznym stanie. To nie miało trafić do sieci

0
Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN
Znana restauratorka Magda Gessler

Celebryci rzadko pozują do zdjęć gdy są – oględnie mówiąc – niezbyt dyspozycyjni. Przyjęło się, że osoba publiczna zawsze winna pokazywać się w swojej najlepszej, oficjalnej wersji. Magda Gessler często jednak wyłamuje się – celowo, czy nie – z tego powszechnie obowiązującego schematu.

Autorka kultowych już „Kuchennych Rewolucji” musiała w ostatnim czasie przejść przez wiele zawirowań. W grudniu ubiegłego roku media informowały o gigantycznych zobowiązaniach, jakie gwiazda TVN musi spłacić. Serwis naszemiasto.pl pisał o aż 700 tys. złotych.

Niestety, sąd potwierdził te doniesienia. Okazało się, że Magda Gessler jest winna tyle pieniędzy swojemu byłemu przyjacielowi. Jest nim Wojciech Ziemski. Jak stwierdził w wywiadzie dla pisma „Twoje Imperium”, restauratorka z Warszawy zalega ze zwrotem już od wielu lat i wygląda na to, że nie zamierza spłacić pożyczki.

ZOBACZ:
Małgorzata Kożuchowska okrutnie upokorzona. Nigdy tego nie zapomni

– Godziłem się na wszystkie propozycje, ponieważ wydawało mi się, że łączy nas przyjacielska relacja, więc chciałem iść jej na rękę. Ale pieniędzy nie było. Magda jak to Magda, zaczęła mnie unikać – mówił były przyjaciel gwiazdy TVN.

Na domiar złego, wkrótce po pierwszych doniesieniach o zadłużeniu, media zaczęły sugerować, że Magda Gessler ma problemy z uzależnieniem od alkoholu. Mało kto zna prawdę na ten temat, nikt nie potwierdził faktycznych problemów restauratorki w tym aspekcie. Ona sama zadeklarowała jednak, że kończy z piciem.

Magda Gessler i alkohol. Internauci nie dają jej żyć

Restauratorka zapowiada drastyczną zmianę w podejściu do procentowych trunków – podał dokładnie rok temu portal fakt.pl. – Powoli zaczynam wykluczać z życia alkohol i dużą ilość jedzenia. Taki nawał pracy, która mnie w tej chwili czeka, zupełnie mi nie pozwala na kontynuowanie dotychczasowych nawyków – wyznała gwiazda TVN w rozmowie z „Faktem”.

ZOBACZ:
Ile mają wzrostu Gessler, Ostaszewska, Mucha, Doda, Roxie? Zobacz!

Jednakże internauci i media nie dają za wygraną. Wciąż pojawiają się liczne sugestie, że – mimo deklaracji – Magda Gessler pije alkohol. Miałyby o tym świadczyć abstrakcyjne często wpisy, jakie zamieszcza na Facebooku. Gessler publikuje dziwne posty o nietypowych porach, wchodzi w mnóstwo interakcji z fanami, a ostatnio zamieściła w środku nocy… niezbyt korzystną dla własnego wizerunku fotografię.

I choć publikuje swojej naturalne zdjęcia już od dłuższego czasu, to to konkretne wywołało szczególne emocje. Zaczerwienienia na twarzy autorki „Kuchennych Rewolucji” niektórzy komentujący starali się wiązać… a jakże – ze spożyciem alkoholu.

Magda Gessler w środku nocy zamieściła takie zdjęcie
Magda Gessler w środku nocy zamieściła takie zdjęcie

Taka postawa znanej restauratorki znacznie różni się od tej sprzed kilku miesięcy. Wówczas Magda Gessler bardzo rzadko wrzucała cokolwiek na Facebooka. A już na pewno nie prosiła fanów o graficzne przeróbki własnego wizerunku. Ponadto gwiazda TVN rozsyła wszystkim słynne już besos. Pojawia się w związku z tym mnóstwo komentarzy, że to wszystko może świadczyć o tym, że Magda coraz częściej nie jest sobą.

ZOBACZ:
Alicja zajrzała do telefonu ojca. Nigdy nie zapomni, co tam zobaczyła

Czy ma na to wpływ odurzanie się alkoholem? A może Gessler po prostu bywa samotna? Kolejna teza mówi o celowym zabiegu marketingowym, bowiem odkąd Magda Gessler zaczęła zachowywać się – powiedzmy – niecodziennie, zyskała jeszcze większe zainteresowanie mediów.