Ciężka sytuacja Roksany Węgiel, Edyta Górniak jej pomoże?

W Polsce wybuchło ostatnio spore zamieszanie wokół popularnej Roxie. Zaledwie 14-letnia Roksana Węgiel jest przez media i wielu obserwatorów show-biznesu atakowana równie mocno, jak doświadczone celebrytki. Mentorką młodej gwiazdy od zawsze jest Edyta Górniak, która wzięła ją 2 lata temu pod swoje skrzydła w programie „The Voice Kids”. Podejmie interwencję? 

Show-biznes to bezlitosna branża. Nieważne, kim jesteś i jak bardzo kocha cię opinia publiczna. W przemyśle rozrywkowym jest jak w kajaku – jeden fałszywy ruch i chwilę później toniesz. Co jednak w sytuacji, gdy obrywasz niesłusznie?

Roksana Węgiel, znana również jako Roxie (to prawdziwy brand), na dobrą sprawę jest obecna na polskiej scenie muzycznej od około roku. Choć początkowo wzbudzała niemal wyłącznie zachwyt w związku ze swoim niesamowitym głosem, to już wkrótce zrobiło się mniej kolorowo. Czy pomoże jej Edyta Górniak?

Gessler w dramatycznym stanie. To nie miało trafić do sieci

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sławomir wszystkich okłamał? Media odkryły całą prawdę!

Obserwujemy bowiem prawdziwą kampanię hejtu skierowaną we wschodzącą gwiazdę z Podkarpacia. Obiecująca piosenkarka przekonuje co prawda, że stara się nie zwracać na to uwagi, jednak ataki się nasilają. Eksperci alarmują, że mogą to być próby zniszczenia młodej artystki.

Czytamy o tym między innymi w dziale rozrywkowym serwisu gazeta.pl. „Roksana Węgiel wkurza ludzi, bo dorasta” – zatytułowano tekst Darii Hadzickiej opublikowany w przylegającym do gazeta.pl serwisie Plotek.

Edyta Górniak pomoże Roxie?

„Roksana Węgiel była słodka i niewinna, a teraz mierzy się z hejtem. Powodem sukces. Pamiętajmy jednak, że to 14-latka. I chociaż małym dzieckiem już nie jest, to show-biznes może ją zniszczyć” – alarmuje w swoim tekście Hadzicka. Trudno się nie zgodzić, bowiem wciąż dojrzewająca dziewczyna ma dziś trudniej, niż niejedna starsza koleżanka z branży.

Sławomir wszystkich okłamał? Media odkryły całą prawdę!

Zarzuty o to, że „wybiła się tylko dzięki programowi” czy posądzanie o sztuczne kreowanie dorosłego wizerunku, są już codziennością. Dodatkowo hejterzy chcą dyktować Roxie, co ma zamieszczać na swoim Instagramie. Po tym, jak wrzuciła zdjęcie z parą prezydencką, przeciwnicy PiS-u omal jej nie zlinczowali.

Sytuację należy traktować poważnie, gdyż nie są to już tylko medialne szpileczki. Mają natomiast miejsce realne, zmasowane, przybierające na częstotliwości ataki, których celem jest Roksana Węgiel. Na ten moment zdaje się świetnie radzić sobie z ich odpieraniem, jednak w każdym momencie może nastąpić tąpnięcie. Kto byłby w stanie temu zapobiec? Bez wątpienia Edyta Górniak, która dla Roksany jest niezmiennie naczelnym autorytetem.

Roksana Węgiel będzie załamana. Te słowa poszły na żywo

Przykłady zza oceanu idealnie obrazują, jak szybko zdobyta sława może stopniowo wyniszczyć młodego człowieka. Powszechnie panuje przekonanie, że to ogromne pieniądze i wygodne życie sprawiają, że młodzi artyści zbaczają na złą ścieżkę. Prawda jest jednak taka, że w wielu przypadkach to właśnie wszechobecny hejt pcha ich w stronę przeróżnych używek, które – przynajmniej na chwilę – „pomagają”.

Ile mają wzrostu Gessler, Ostaszewska, Mucha, Doda, Roxie? Zobacz!

Na szczęście Roksana Węgiel, dzięki talent-show TVP, poznała narodową diwę. Kto jak kto, ale Edyta Górniak ma doświadczenie w radzeniu sobie z hejtem napędzanym przez niektóre media i internautów. Bez wątpienia mogłaby zapobiec wielu nieprzyjemnym sytuacjom, gdyby zdecydowała się wspomóc Roxie radą, podzielić się doświadczeniami. Miejmy nadzieję, że do takiej rozmowy dojdzie.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: