Sławomir wszystkich okłamał? Media odkryły całą prawdę!

Sławomir Zapała i Kajra
Sławomir Zapała i Kajra

Wszystko wskazuje na to, że Sławomir Zapała wszystkich oszukał. Znany gwiazdor nowego gatunku muzyki – Rock Polo – nie mówił o sobie prawdy. Tak przynajmniej wynika z informacji, do których dotarli dziennikarze „Super Expressu”.

Jeszcze kilka lat temu nie znał go praktycznie nikt. Jednakże w 2017 roku nastąpiła eksplozja popularności Sławomira. Rzecz jasna wszystko to w związku z mega hitem „Miłość z Zakopanem”. Nieco wcześniej premierę miała „Megiera”, jednak nie dała jeszcze Zapale sławy absolutnej.

Choć podbijanie serc Polaków trwało wiele lat, to dziś król Rock Polo nie może narzekać. Daje mnóstwo koncertów, może pozwolić sobie na windowanie stawek do niewyobrażalnego poziomu, jest zapraszany na komercyjne imprezy sylwestrowe, a także rozchwytywany przez media. W jaki sposób Sławomir osiągnął tak gigantyczny sukces?

Dominika Tajner-Wiśniewska przeżyła piekło. Teraz pojawiła się nadzieja

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Kożuchowska okrutnie upokorzona. Nigdy tego nie zapomni

W większości mediów Sławomir Zapała przedstawiany jest w jednoraki sposób. Jako człowiek, który ciężko pracował w Stanach Zjednoczonych, by po powrocie do ojczyzny spełniać swoje marzenia i zostać gwiazdą wymyślonego przez siebie gatunku Rock Polo.

Wszyscy znamy już romantyczną historię, w której Sławomir długo zabiega za oceanem o względy swojej rodaczki – Magdaleny „Kajry” Kajrowicz – w końcu osiąga cel, a już wkrótce wspólnie pną się w górę w show-biznesowej hierarchii. Jednakże – jak podaje na swojej stronie „Super Express” – tak wersja zdarzeń została zmyślona.

Gessler w dramatycznym stanie. To nie miało trafić do sieci

Kim jest Sławomir Zapała? Cała prawda o Sławomirze

Z USA Sławomir przywiózł także żonę Magdalenę Kajrowicz. Podobno poznał ją w barze, gdzie pracowała jako kelnerka. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. […] W rzeczywistości historia, którą Zapała przedstawia mediom jest zmyślona, a on jest wyjątkowo utalentowanym aktorem – podaje popularny tabloid.

Gwiazdor pochodzi ze wsi Konina w gminie Niedźwiedź. W 2006 roku ukończył Akademię Teatralną w Krakowie – czytamy dalej na se.pl. Później jest tylko ciekawiej. Tabloid zdradza bowiem, w jaki sposób wykreowano postać znaną dziś w całym kraju. Dowiadujemy się również, kto wymyślił kultowe „cześć, tu Sławomir”. 

Oto cała prawda o Lidlu i Kauflandzie w Polsce. Lepiej usiądźcie

W wykreowaniu postaci Sławomira pomogli mu przyjaciele – Tymon Tymański, odpowiada za stworzenie gatunku rock polo, a Piotr Kędzierski wymyślił charakterystyczne „amerykańskie” powitanie („Cześć, tu Sławomir”). Nieco podkoloryzowana była także historia miłości muzyka i jego pięknej żony. Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz poznali się jeszcze na studiach – relacjonuje „Super Express”.

Ponadto poddawany jest wątpliwość sam fakt przebywania Sławomira Zapały i Magdaleny Kajrowicz w Stanach Zjednoczonych. „Czy wcześniej oboje byli w USA? Czy w przedstawianej w mediach historii jest choć ziarno prawdy? Czas pokaże” – kwitują dziennikarze tabloidu.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: redakcja@otopress.pl