Anna Mucha podsumowała Agatę Dudę. Dziennikarkę zamurowało

Anna Mucha kontra Agata Kornhauser-Duda
Anna Mucha

Co Anna Mucha sądzi o pierwszej damie naszego kraju? Celebrytka została o to zapytana przez reporterkę kanału „Wideoportal”. Jej odpowiedź na pewno nie sprawi, że Agata Kornhauser-Duda się uśmiechnie.

Z każdym kolejnym rokiem Mucha staje się większą skandalistką. Znana aktorka na przełomie lat 90. i dwutysięcznych, gdy rozpoczynała swoją karierę, była raczej skromna i stroniła od udzielania kontrowersyjnych wypowiedzi. Dziś jednak podchodzi do życia ze znacznie większym luzem i nie boi się mówić tego, co myśli.

Anna Maria Mucha (urodzona 26 kwietnia 1980 w Warszawie) – polska aktorka, prezenterka telewizyjna i celebrytka.

DZISIAJ GRZEJE:
Mnóstwo fanek się załamie. Wieniawa właśnie wyznała całą prawdę

Anna Mucha jest cenioną, doświadczoną i bardzo rozpoznawalną aktorką. Często jednak irytuje osoby interesujące się sprawami społecznymi czy polityką. Wypowiada się bowiem na tematy, w których – zdaniem wielu – nie powinna. Przeważają jednak opinie, że fakt, iż jest osobą publiczną, nie odbiera jej prawa do wyrażania własnego zdania.

To prawo znana aktorka wykorzystała w środę, gdy reporterka z kanału „Wideoportal” poprosiła ją o skomentowanie tego, jak zachowuje się Agata Kornhauser-Duda w obliczu strajku nauczycieli. Liżąca loda celebrytka musiała pomyśleć przez dłuższą chwilę nad odpowiedzią.

Anna Mucha kontra Agata Kornhauser-Duda

I starała się odpowiedzieć w tak wymijający i lekceważący sposób, że młoda dziennikarka nie do końca wiedziała, jak się w tej sytuacji odnaleźć. W końcu jednak Mucha zdobyła się na w miarę czytelną wypowiedź dotyczącą pierwszej damy.

DZISIAJ GRZEJE:
Kuba Wojewódzki będzie wściekły. Ujawniono jego prywatną rozmowę

– Czasami milczenie jest złotem. I w tym wypadku ja też zachowam wyżyny dyplomacji i zachowam prawo do milczenia – rzuciła z cynicznym uśmiechem na twarzy Anna Mucha. A co powinna robić Agata Kornhauser-Duda w – być może – ostatnich miesiącach swojego „urzędowania”? Celebrytka służy radą.

""</p

""</p

Stwierdziła, że gdyby sama została prezydentową, to nie miałaby wielkich ambicji. Starałaby się jednak wykorzystać kadencję męża, by zostać zapamiętaną. Wielu dopatruje się w tym prześmiewczej postawy Muchy. Media antyrządowe od dawna wyśmiewają bowiem małą aktywność medialną Agaty Dudy. Jest także atakowana za niewypowiadanie się w temacie feministek czy właśnie nauczycieli.

DZISIAJ GRZEJE:
Internet podzielony. Julia Wieniawa tym razem pokazała za dużo?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile mają wzrostu Gessler, Ostaszewska, Mucha, Doda, Roxie? Zobacz!

– Ciężko chyba byłoby mi opanować sztukę dyplomacji, więc myślę, że nigdy nie miałabym ambicji, żeby być na takim „stanowisku”. […] To jest kilka lat, które są do wykorzystania i do bycia zapamiętaną – skwitowała Anna Mucha. Czy Agata Kornhauser-Duda zrobi coś niespodziewanego tuż przed kolejnymi wyborami, by zapaść w naszej pamięci na zawsze? Raczej wątpliwe. Ale przynajmniej wiemy, co zrobiłaby Mucha.