Biedronka oszalała? Luksusowy produkt przeceniony o 70 procent!

Biedronka

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, niech się lepiej pospieszy. Ten produkt bez wątpienia nie będzie zalegał na półkach sklepów sieci Biedronka zbyt długo. Warto dodać, że szefostwo Jeronimo Martins przygotowało też inne, bardzo atrakcyjne promocje.

Choć trudno w to uwierzyć, to Biedronka towarzyszy nam już od grubo ponad 20 lat. W 1995 została stworzona przez Polaków. Prężny rozwój sprawił jednak, że wkrótce sieć wykupiła portugalska spółka Jeronimo Martins. Wówczas rozwój nabrał galopującego tempa.

Lidl i Kaufland starają rywalizować z Biedronką, jednak nie jest to łatwe zadanie. Właściciele najpopularniejszej sieci nie mają bowiem umiaru w przecenianiu najbardziej atrakcyjnych produktów. Znają gusta Polaków tak dobrze, że niemal każda akcja promocyjne okazuje się ogromnym sukcesem.

Kuba Wojewódzki będzie wściekły. Ujawniono jego prywatną rozmowę

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Mucha podsumowała Agatę Dudę. Dziennikarkę zamurowało

Co prawda dyskonty słyną z zaniżonych cen, jednak właściciele sieci Biedronka robią czasami rzeczy niewiarygodne. Aż trudno sobie wyobrazić, jak niską marżę nakładają na produkty, które sprzedają za nieco ponad połowę ceny rynkowej. Przejdźmy jednak do sedna. Co w Biedronkach kupimy w tym tygodniu znacznie taniej?

Szaleństwo w sklepach Biedronka

Tym razem promocje objęły wiele produktów. Między innymi pomarańcze, mięso mielone czy pstrąga łososiowego. Hitem okazał się jednak konkretny, bardzo rozchwytywany i rzadko dostępny w większości sklepów produkt.

Gessler naprawdę to powiedziała. Teraz znienawidzi ją pół Polski

Mowa o przepysznych borówkach amerykańskich! Po pierwsze – rzadko który sklep regularnie zaopatruje się w ten wciąż zdobywający popularność w naszym kraju owoc. Po drugie ceny tego produktu często zwalają z nóg. W sklepach sieci Biedronka przeceniono jednak amerykańską odmianę borówki aż o 68 procent!

Opakowanie 125g tego „owocu premium” kosztuje w Biedronce zaledwie 2,74 zł. Władze sieci spodziewają się rzecz jasna, że paczuszki z przepysznymi borówkami będą znikać ze sklepów błyskawicznie. I cudem byłoby, gdyby się pomylili. Warto zatem wybrać się po nie już rano, gdyż przed zamknięciem najprawdopodobniej nie będzie nam dane skorzystać z tej promocji.

Anna Mucha podsumowała Agatę Dudę. Dziennikarkę zamurowało

Co jeszcze sieć Biedronka przygotowała dla swoich klientów? Świeże mięso mielone z łopatki wieprzowej firmy Kraina Mięs – 6,59 za opakowanie 500g. To o 41 procent taniej, niż zwykle! Pomarańcze deserowe zostały z kolei przecenione o 46 procent. Ich kilogram kosztuje teraz 3,29 złotych. Na koniec coś dla miłośników ryb: pstrąg łososiowy Marinero paczkowany kupimy o 24 proc. taniej. Za kilogram naliczana jest opłata 36,19 zł.

źródło: biedronka.pl