Właśnie ruszyła telewizja OTOPRESS. Komentujemy „tęczową Matkę Boską”!

Tomasz Samołyk
Tomasz Samołyk

Czy tęcza obraża? Czy Matka Boska powinna być przedstawiana w karykaturalny sposób z aureolą w kolorach, z którymi identyfikują się środowiska LGBT? Katolicy na te pytania mają jednoznaczne odpowiedzi. Z kolei lewa strona stara się – przyznać trzeba, że niezbyt subtelnie – przekonać nas do swoich racji. W telewizji OTOPRESS sprawę komentuje Tomasz Samołyk.

Matka Boska i tęcza, Komentuje Tomasz Samołyk
Matka Boska i tęcza? Komentuje Tomasz Samołyk

„Newsweek” zachwyca się wizerunkiem Matki Boskiej z tęczową aureolą w następujący sposób: „W ciągu ostatnich dni miało miejsce w Polsce kilka istotnych wydarzeń, dzięki którym sztuka współczesna odzyskała należne jej miejsce w debacie publicznej. Tryumfalny powrót na pierwsze strony gazet, portali internetowych oraz serwisów informacyjnych”. Lewa strona wręcz wiwatuje w związku z faktem, iż udało się „sprowokować” katolików.

Drodzy czytelnicy OTOPRESS, w końcu możemy zobaczyć się „na żywo”. Tego jeszcze w Polsce nie było. Luźna forma, kreatywny montaż, a także mnóstwo wartości merytorycznej.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do obejrzenia pierwszego materiału na kanale OTOPRESS. Od dawna nosiliśmy się z zamiarem uruchomienia internetowej telewizji, jednakże potrzebowaliśmy czasu. Chcieliśmy, by materiał, który zapoczątkuje rozwój naszej twórczości wideo był merytoryczny i ciekawy.

Stąd też sięgnęliśmy po – w naszym przekonaniu – idealną osobę na dobry start. Tomasz Samołyk od kilku lat prowadzi swój kanał w serwisie YouTube. Jego twórczość można zobaczyć TUTAJ. Dla nas skomentował głośną ostatnią sprawę obrażania uczuć religijnych Polaków. Czy tęcza obraża? Czy Matka Boska powinna być przedstawiana w karykaturalny sposób z aureolą w tęczowych kolorach?

Matka Boska i tęcza. Tomasz Samołyk komentuje

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polscy Żydzi o profanacji Matki Bożej. Co za cios dla opozycji

Materiały Tomka mają luźną formę, niosą przekaz, nie brakuje w nich również akcentów humorystycznych. Ten właśnie styl Tomasz Samołyk wnosi na nasz kanał. Nasza współpraca będzie mieć charakter regularny. Materiały będą pojawiały się w każdy czwartek po godzinie 15.00.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Biedroń rozjuszył katolików. Chodzi o to zdjęcie (FOTO)

Kliknij TUTAJ i zasubskrybuj kanał OTOPRESS.pl

– Słuchajcie moi mili, nowość jest. Sprofanowali wizerunek ważny dla katolików. No co, nie wierzycie? Wiem, niespotykana rzecz – rozpoczyna ironicznie Tomek. Następnie rozkłada na czynniki pierwsze i przedstawia swój, katolicki punkt widzenia: