Wiśniewski wróci do żony? To zdarzenie wywołało falę spekulacji

0

Kilka dni temu okazało się, że jedyny syn Dominiki, Maksymilian, ciężko zachorował. Atak choroby wypadł niefortunnie w okres urlopów i świąt, przez co początkowo trudno było znaleźć lekarza, który mógłby właściwie zdiagnozować, co dolega 13-latkowi. W ciężkich chwilach Dominikę wspierał Michał Wiśniewski, co wywołało falę spekulacji na temat jego powrotu do żony.

Michał Wiśniewski kilka tygodni temu złożył pozew rozwodowy. Szybko okazało się, że to nie jedyny problem Dominiki. Jej syn nagle stracił przytomność i został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali, gdzie trafił na OIOM.

Choroba Maksa kompletnie wytrąciła Dominikę z równowagi. Kobieta opublikowała na Instagramie wpis, w którym wytknęła reporterom i fotografom kompletny brak empatii w obliczu tragedii, która ją spotkała.

W mediach pojawiła się informacja, że Maksymialian czuje się już lepiej. Według informacji Faktu z chłopcem jest już kontakt, trzynastolatek przyjął też pierwsze posiłki. Dzięki poprawie samopoczucia mógł opuścić OIOM.

Wciąż nie wiadomo jednak, co dokładnie było przyczyną omdlenia Maksymiliana. Lekarze badają go na różne sposoby, by znaleźć źródło problemu i wykluczyć możliwość powracających problemów ze zdrowiem.

Wiśniewski wróci do żony?

Okazuje się, że poza personelem szpitala i mamą chłopca, Maksa wspiera też Michał Wiśniewski. „Maks jest w separatce, Dominika cały czas jest przy nim, Michał też ich odwiedza. Stan się ustabilizował, choć lekarze nadal szukają przyczyny utraty przytomności” – twierdzi informator Faktu. Gazeta zamieściła też na swoich łamach fotografię lidera Ich Troje, który opuszcza klinikę.

Według ustaleń tabloidu, piosenkarz odwiedził Maksa w sobotę, gdzie wspólnie z Tajner długo czuwał przy łóżku chłopca. Tym samym wywołał spekulacje nt. ewentualnego powrotu do żony.

ZOBACZ:
Reni Jusis i Tomek Makowiecki już po rozwodzie. Znamy szczegóły

Ponadto, we wtorek artysta wypuścił nową piosenkę, w której śpiewa, że”z nikim nie jest tak, jak z tobą”. Internauci twierdzą, że tym sposobem muzyk próbuje się zrehabilitować w oczach Dominiki i „w swoim stylu” poprosić ją o wybaczenie