Intymna tajemnica Szpaka ujawniona! To ciekawiło miliony Polaków

0
Michał Szpak
Michał Szpak

Czy Michał Szpak „woli chłopców”? To pytanie od wielu lat zadawało sobie mnóstwo osób. Image prezentowany przez artystę był bowiem dla wielu Polaków szokujący. Wokalista zdobył sławę dzięki programowi X-Factor, w którym wziął udział w 2011 roku.

Dla sporej części Polaków to był szok. W dość jednolitym towarzystwie, w show telewizji TVN nagle pojawił się człowiek o nietuzinkowej charakterystyce. Długie włosy, pomalowane paznokcie, makijaż. Zwykle panowie nie robią takich rzeczy, zatem od razu zaczęły pojawiać się pytania o orientację Szpaka.

Choć sam niechętnie o tym mówił, to w sieci zaczęło pojawiać się mnóstwo plotek na ten temat. Niektórzy byli wręcz pewni, że Michał Szpak jest homoseksualistą. Domysły podsycał tylko fakt, że sam artysta ani tego nie potwierdzał, ani temu nie zaprzeczał.

ZOBACZ:
Roksana Węgiel długo to skrywała. Zapamięta to do końca życia

Po prostu robił swoje. Przez wiele lat orientacja seksualna uwielbianego dziś wokalisty była jedną z największych tajemnic polskiego show-biznesu. Nikt nie rozumiał, dlaczego muzyk nie może po prostu odpowiedzieć na pytanie nurtujące tak ogromną rzeszę osób. Zdaniem wielu ekspertów, był to najzwyczajniejszy w świecie chwyt marketingowy.

Bowiem im więcej niewiadomych i intrygujących wątków wokół gwiazdy, tym większe zainteresowanie mediów. Przyznać trzeba, że Michał Szpak trzymanie dziennikarzy i opinii publicznej w niepewności opanował do perfekcji.

Michał Szpak szczerze o swoim życiu prywatnym

CZYTAJ TAKŻE: Rozliczenie z przeszłością? Dawid Kwiatkowski wyznał całą prawdę

Na temat swoich spraw sercowych niechętnie mówił aż do 2017 roku. Wówczas został zapytany przez jednego z dziennikarzy o to, czy ma dziewczynę. Wyznał zgodnie z prawdą, że jest singlem i nadal czeka na odpowiednią osobę.

Co ciekawe, choć trzeba było ciągnąć go za język w sprawie związków, to o sferach bardziej intymnych mówił znacznie chętniej. W wieku 21 lat wyznał, że… jest prawiczkiem. Dziś wokalista ma 28 lat. Nie wiemy jednak czy coś w tej kwestii się zmieniło i raczej nie jest to temat, którym powinniśmy się interesować.

ZOBACZ:
Biedronka oszalała? Luksusowy produkt przeceniony o 70 procent!

Michał Szpak jednak zebrał się w sobie i zdementował w końcu pogłoski o tym, jakoby miał być gejem. Stwierdził wręcz, pociągają go czarnoskóre dziewczyny (marzył o dziecku z Afroamerykanką). Nic więc dziwnego, że w naszym kraju ma problem ze znalezieniem kandydatki. Polska wciąż jest bowiem krajem monoetnicznym. Cóż, może podczas którejś z wizyt za granicą Szpak znajdzie swoją wymarzoną towarzyszkę życia.