K

Koszmarna wpadka Wojewódzkiego. Zobaczyła to cała Polska

Koszmarna wpadka Wojewódzkiego. Zobaczyła to cała Polska

Wszyscy go znamy. Jedni go kochają za ciętą ripostę i dziennikarską bezkompromisowość. Innych irytuje kontrowersyjny styl bycia gwiazdy TVN. Pewne jest jedno: Kuba Wojewódzki nie jest postacią byle jaką.

W polskim show-biznesie zaistniał na przełomie XX i XXI wieku. Od tego czasu nie schodzi z pierwszych stron gazet. Przyjaciele mówią o nim: gawędziarz, megaloman, piekielnie inteligentny gość. On sam… powiedział o sobie właściwie wszystko. Rzecz jasna często w żartach, bo przecież do życia podchodzi z przymrużeniem oka.

Kuba Wojewódzki to jedna z największych gwiazd telewizji TVN. Showman od wielu lat prowadzi program „Kuba Wojewódzki” na antenie tej stacji. Na swoją kanapę zaprasza gości z wielu dziedzin życia. Gościli u niego m.in. politycy, sportowcy, muzycy, aktorzy, a nawet YouTuberzy.

Wojewódzki jest aktywny w mediach społecznościowych. Publikuje tam swoje przemyślenia na temat bieżących wydarzeń, a także zupełnie luźne wpisy oraz zdjęcia. Często na Instagramie oglądamy nie tyle twarz gwiazdora TVN, ale jego nogi, a w tle nieco luksusowych warunków, w jakich mieszka Kuba.

Nie inaczej było tym razem. Na swoim profilu w serwisie Instagram Kuba Wojewódzki postanowił pochwalić się skarpetkami. Lubi bowiem zakładać na stopy naprawdę nietuzinkowe wzory. Te ze zdjęcia natomiast wzbudziły szczególne emocje.

Jaki telefon ma Kuba Wojewódzki?

I nie tylko one, ale o tym zaraz. Gwiazdor TVP zamieścił fotografię skarpetki na własnej stopie. Na niej napis: remove before sex. Czyli, w prostym tłumaczeniu: zdejmij przed seksem. Choć element garderoby w naprawdę dobrym guście i szczególnie spodobał się fanom, to wielu z nich zauważyło na zdjęciu coś jeszcze.

Mianowicie… pudełko z iPhone’a zalegające na stole w domu Kuby. Nie byłoby w tym nic dziwnego, przecież show mana bez wątpienia stać na jeden z najdroższych telefonów dostępnych na rynku.  Jednakże od dłuższego czasu Kuba Wojewódzki reklamuje markę Huawei. Ta, jak wiemy, również produkuje smartfony i kreuje się na markę premium.

Kuba Wojewódzki w swoim domu

Kuba Wojewódzki w swoim domu

Followersi Wojewódzkiego od razu zaczęli pytać: reklamujesz Huawei, a sam używasz iPhone’a? Samozwańczy Król TVN zareagował niemal natychmiastowo. Niedługo potem w serwisie pojawiło się kolejne zdjęcie pokazujące Wojewódzkiego korzystającego tym razem z Huawei P20 Pro oraz okraszonego komentarzem:

„W związku z pytaniami, jakiego telefonu aktualnie używam, odpowiadam. Używam, dzwonię, piszę, robię zdjęcia oraz portrety tylko telefonem #HuaweiP20Pro #SeeMore #TeamHuawei @huaweimobilepl dziękuję do widzenia”.

Kuba Wojewódzki i Huawei

Kuba Wojewódzki i Huawei

Jedni fani dali temu wiarę, inni z kolei drążyli nadal. Pojawiła się teoria, że Kuba szybko zdał sobie sprawę, że zaliczył wpadkę lub dostał pilny telefon od menedżera lub przedstawicieli marki Huawei. Stąd bardzo szybka reakcja i post z wyjaśnieniem. Nie mógł przecież sobie pozwolić na utratę wielomilionowego kontraktu podpisanego z popularną już chińską marką.

źródło: onet.pl

Popularne na otopress.plLoading RSS Feed

KONIECZNIE ZOBACZ