To dopiero początek! Przełomowa zapowiedź ws. „Tylko nie mów nikomu”

Tomasz Sekielski, Tylko nie mów nikomu
Tomasz Sekielski, Tylko nie mów nikomu

Zaledwie dwie doby po publikacji głośny film „Tylko nie mów nikomu” wygenerował już 11,5 miliona odsłon w serwisie YouTube! Tomasz Sekielski i jego brat Marek przyznają, że spodziewali się sukcesu, ale nie na taką skalę.

Ci dwaj panowie pracowali nad hitowym już filmem od 2017 roku. Główny jego twórca przyznaje, że realnie tematem pedofilii w kościele zainteresował się już w 2013 roku. Możemy zatem tylko przypuszczać, jak gigantyczną bazę materiałów znany dziennikarz zebrał w ciągu… 6 lat.

W niedzielę na kanale SEKIELSKI w serwisie YouTube twórca najgłośniejszego filmu ostatnich lat przeprowadził kolejną transmisję na żywo. Tomasz Sekielski w swoim cyklicznym „lajwie” dziękował widzom za wsparcie finansowe, a także opowiedział o emocjach, jakie towarzyszyły mu przed, a także po emisji „Tylko nie mów nikomu”.

Autor hitowej produkcji przed kamerą zasiadł w niedzielny wieczór wraz z bratem, który był producentem filmu. Panowie zachwycali się, że „półtorej doby” po zamieszczeniu materiału w sieci, odtworzono go aż 6 milionów razy. To absolutny rekord w naszym kraju.

ZOBACZ:
Kurdej-Szatan tego się po nim nie spodziewała!

Panowie przez blisko 2,5 godziny odpowiadali na pytania widzów, a także wspominali pracę nad „Tylko nie mów nikomu”. Nie zabrakło również drobnych spięć. Widzowie pytali bowiem o ewentualną monetyzację nieprawdopodobnie popularnego filmu. Bracia w tej kwestii zdawali się mieć zgoła odmienne zdania. Przy czym to Tomasz Sekielski jest tym, który absolutnie wyklucza taką możliwość. Chyba, że mowa o dystrybucji filmu za granicą.

Tomasz Sekielski o „Tylko nie mów nikomu”

Oprócz wspomnień, podsumowań i szczerej interakcji z widzami, padły też poważne deklaracje. Okazuje się bowiem, że jeszcze w tym roku doczekamy się kontynuacji lub – jak kto woli – drugiej części filmy „Tylko nie mów nikomu”. To wiemy już od wczoraj, ale to jeszcze nie koniec. Hierarchowie Kościoła Katolickiego mają się czego obawiać, gdyż Sekielscy zdradzili naprawdę intrygujące informacje.

ZOBACZ:
Doda ostrzega fanów. Mogą czuć się zaniepokojeni?

Jak dowiedzieliśmy się oglądając transmisję, już wkrótce na światło dzienne mogą wyjść jeszcze bardziej szokujące materiały. Jak stwierdził Tomasz Sekielski, po emisji filmu do autorów zgłosiła się ofiara ks. Jankowskiego! Tego samego, którego pomnik obalono w marcu. Wywołało to oburzenie, krytykowali to nawet niektórzy dziennikarze sprzyjający opozycji.

Jednakże to nie koniec. Tomasz Sekielski zapowiedział również wydanie książki. Biorąc pod uwagę wielką popularność, jaką zyskał po publikacji filmu, premiera jego kolejnego dzieła będzie zapewne nie mniej głośna.

Nie wiemy, jakie materiały Sekielski zawrze w książce, pewne jest jedno: to będzie burzliwy okres dla całej instytucji Kościoła w Polsce. Tym bardziej, że bracia chcą zrobić wszystko, by dokument obejrzał sam papież Franciszek. O ile już tego nie zrobił. Już wkrótce pojawią się napisy w języku włoskim i hiszpańskim.

ZOBACZ:
Rossmann: wielkie zmiany w promocji -55%!

źródło: własne, YouTube