Edyta Górniak ujawniła tajemnicę. „Straciłam serce”


Edyta Górniak udzieliła wywiadu gazecie „VIVA”. Podczas rozmowy zdecydowała się ujawnić tajemnicę, o której dotąd nie wspominała. „Wtedy straciłam do tego serce” – mówi popularna wokalistka.

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Największe triumfy święciła wprawdzie przed laty, jednak dziś jej sława nadal jest ogromna. Świadczy o tym m.in. fakt, iż piosenkarka weźmie udział w finale jednego z cieszących się największym „fejmem” programów.

Mowa o „Tańcu z Gwiazdami”, który Edyta Górniak uświetni swoim występem. O statusie piosenkarki świadczy również fakt, że towarzyszyć jej będzie grupa ochroniarzy, w tym jeden posiadający specjalne kwalifikacje.

Wszystko ze względu na to, że Górniak wystąpi w nietypowej kreacji. Będzie miała bowiem na sobie diamenty warte fortunę. Stacja Polsat, która organizuje finał, postanowiła więc zadbać o bezpieczeństwo swojej gwiazdy.

Edyta Górniak ujawniła tajemnicę

Niedawno Edyta Górniak udzieliła wywiadu gazecie „VIVA”. W trakcie rozmowy postanowiła na moment wrócić do przeszłości. Zdecydowała się przy okazji ujawnić tajemnicę, o której dotąd nie wspominała w szerszym gronie. Tym razem zrobiła to jednak publicznie.

„Wokalistka opowiedziała nam w szczerej rozmowie przed kamerą, jak czuje się twórca, który musi porzucić efekt swojej wielotygodniowej pracy” – czytamy na stronie internetowej „VIVY”. Mowa o teledysku Edyty Górniak, który pomimo jej starań nigdy nie doczekał się publikacji. Dlaczego?

ZOBACZ:
Eurowizja bez Polski! Dramat zespołu Tulia

„W takim momencie artysta czuje się bardzo samotnie. Dlatego, że jeśli jesteśmy twórcami to szukamy ludzi wiedząc, że potrzebna jest praca zespołowa w każdym wypadku. Że potrzebne jest pełne zrozumienie” – powiedziała Edyta Górniak.

„Mój błąd polegał na tym, że zaprosiłam niewłaściwy team. Widziałam to już w czasie realizacji wideoklipu… Wtedy straciłam do tego serce” – dodała mając na myśli teledysk do utworu „Nie zapomnij”. Ten miał ukazać się w 2012 roku, jednak ostatecznie do tego nie doszło i materiał do dziś nie ujrzał światła dziennego.

W swojej karierze Edyta Górniak wydała wydała sześć płyt. Nagrała również mnóstwo teledysków. Reprezentowała nasz kraj podczas finału Eurowizji, gdzie zajęła drugie miejsce. To jak dotąd największy sukces Polski na tej imprezie.