Tulia zrównana z ziemią. Hejt wylał się w internecie


Zespół Tulia reprezentował Polskę podczas tegorocznej Eurowizji. Niestety, wokalistkom nie udało się awansować do finału imprezy. To sprawiło, że w sieci wylała się fala hejtu.

Eurowizja bez Polski? Tak, to możliwe. Zespół Tulia, który reprezentował nasz kraj podczas wydarzenia organizowanego w Izraelu, nie awansował do finału imprezy. Wokalistki odpadły w półfinale, gdzie musiały uznać wyższość innych państw.

Do finału awansowali bowiem przedstawiciele Grecji, Serbii, Białorusi, Estonii, Czech, Cypru, Australii oraz San Marino, Islandii i Słowenii. Zespół Tulia, pomimo tego, że w internecie zebrał całkiem niezłe recenzje, musiał obejść się smakiem.

Szybki powrót do domu sprawił, że polscy widzowie nie byli zadowoleni. W sieci pojawiło się mnóstwo hejtu. Szczególnie pod zdjęciem, które zamieściła na Facebooku Telewizja Polska.

Eurowizja bez Polski, Tulia pod ostrzałem. Wylał się hejt

Na profilu społecznościowym „Bądźmy razem – TVP” opublikowane zostało zdjęcie zespołu Tulia. „Niestety finał w tym roku nie dla Polski. Dziewczyny – Tulia – dziękujemy za piękny występ!” – napisali przedstawiciele Telewizji Polskiej.

Nie spodziewali się jednak, że fotografia wywoła tak ogromne emocje. Zaraz po publikacji powyższego wpisu zaroiło się bowiem od komentarzy. Niestety, sporo z nich to typowy hejt, który musiał zrobić dziewczynom sporo przykrości.

ZOBACZ:
Eurowizja bez Polski! Dramat zespołu Tulia

„Wcale się nie dziwię że nie przeszły, wydarły się na scenie i nic więcej. To nie jest piosenka na Eurowizję, do koła gospodyń wiejskich to by się nadawało” – napisała jedna z internautek.

„Jestem ciekaw kto dał im pozwolenie na ośmieszanie Polski na arenie Europy? To się nadaje na festiwal kultur ludowych gdzieś tam na Podhalu” – dodał pan Leszek, który nie krył swojej wściekłości z powodu wyniku, jaki uzyskał polski zespół.

„Zagrały zaśpiewały swoje. Ale będę szczery dla mnie to było słabe. Choć to tylko moje zdanie każdy może mieć inne” – stwierdził pan Mirosław.

My mamy nadzieję, iż zespół Tulia nie podda się i nadal będzie robił swoje. Wierzymy bowiem, że następnym razem będzie lepiej.