„Tylko nie mów nikomu” trafi do telewizji! Znamy datę premiery


Film Tomasza Siekielskiego „Tylko nie mów nikomu” bije rekordy popularności. Dokument zanotował już prawie 15 milionów wyświetleń na YouTube. Teraz popularne dzieło trafi do telewizji! Znamy datę premiery.

Film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” miał swoją premierę w piątek 10 maja. Autor zamieścił go w serwisie YouTube. Był to efekt umowny z internautami, którzy wsparli go wielką kwotą pieniędzy. Dzięki niej dziennikarz mógł nakręcić dokument.

W ciągu kilku dni film „Tylko nie mów nikomu” zanotował rekord oglądalność. Uzyskał bowiem kilkanaście milionów wyświetleń, co jest naprawdę sporym osiągnięciem. Eksperci podkreślają, ze taką popularnością cieszą się jedynie zwiastuny długo oczekiwanych gier wideo lub trailery hollywodzkich produkcji filmowych.

Film Sekielskiego odbił się w Polsce szerokim echem. Pokazał bowiem gigantyczny problem, jakim jest pedofilia w Kościele Katolickim. Film skomentowało już wiele osób z życia publicznego. Większość zgodnie podkreśla, że jest on niezwykle ważnym dokumentem i powinno go zobaczyć jak najwięcej ludzi.

Telewizja pokaże „Tylko nie mów nikomu”!

Teraz film Tomasza Sekielskiego, którego producentem był Marek Siekielski, trafi na ekrany telewizorów. Jako pierwsza pokaże go Telewizja WP.

Premiera telewizyjna „Tylko nie mów nikomu” odbędzie się 16 maja 2019 roku o godzinie 23.00.

Film Sekielskiego

O najnowszym filmie Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” było głośno jeszcze przed premierą. Z racji tematu przewodniego, obraz porównywano z głośnym „Klerem” (2018) Wojciecha Smarzowskiego. Nie brakowało jednak opinii, że zestawienie jest nieadekwatne – film dokumentalny musi być oparty na faktach, fabularny przedstawia jedynie historię wymyśloną przez scenarzystę.

Dokument „Tylko nie mów nikomu” przedstawia historie kilku osób, które w dzieciństwie molestowali księża. Teraz po latach ofiary odwiedziły swoich oprawców, a spotkanie nagrano ukrytą kamerą. Niektórzy z nich do wszystkiego się przyznają.