Cleo zabrała głos ws. swoich zarobków. Zaskakujące wyznanie

Fot. wikimedia.org

Cleo to jedna z najbardziej znanych polskich artystek. Piosenkarka ma niezwykle napięty grafik, a na jej koncerty przychodzą tłumy fanów. W jednym z wywiadów wokalistka odniosła się do swoich zarobków. Trzeba przyznać, że jej słowa są naprawdę zaskakujące.

Cleo, właściwie Joanna Klepko, jest jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek, autorką tekstów i projektantką mody. Reprezentowała Polskę w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji (2014). Współpracowała z wykonawcami takimi jak m.in.: Tusz Na Rękach, Onar, W Zmowie, Ramona 23 oraz WSRH.

Mało kto wie, że wokalistka jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra inżyniera architekta krajobrazu. W czasach studenckich przez pół roku mieszkała w Paryżu.

Cleo realizuje się nie tylko na polu muzycznym. Wystąpiła w spocie reklamowym sieci telekomunikacyjnej T-Mobile (2016) i koncernu Coca-Cola (2017). Była uczestniczką czwartej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2015) i trenerką w drugiej edycji konkursu talentów TVP2 The Voice Kids (2018/2019).

Cleo opowiedziała o swoich zarobkach

W rozmowie z Faktem piosenkarka wyznała, jest tak zapracowana, że nawet nie wie, ile zagra koncertów w najbliższe wakacje, ani jakie ma stawki. „Nawet nie wiem, ile zarabiam” – ujawniła piosenkarka.

Nie skupiam się na tym.Na kawę w sieciówce zawsze mam. Nie skupiam się na pieniądzach, skupiam się na pracy, która daje mi mnóstwo satysfakcji. Pieniążki to dla mniej pewnego rodzaju efekt uboczny. Oczywiście, bardzo pozytywny, bo dzięki nim mam co jeść i mogę przykładowo budować studio w moim mieszkaniu – podkreśliła Cleo.

Fakt obliczył, że w tym roku, przez zaledwie trzy wakacyjne miesiące Cleo może bez trudu wzbogacić się o milion złotych. Już w maju zagra 11 koncertów, a przecież sezon dopiero się rozkręca. Wystarczy, że do końca wakacji wystąpi po 10 razy w miesiącu, a to jest plan minimum, i już na jej konto wpłynie milion złotychwylicza Fakt.

Broniarz zaatakował Kukiza. Zadał mu jedno pytanie