Niebywałe kwoty. Tyle Edyta Górniak dostanie za wakacyjne koncerty

Edyta Górniak cały czas cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Świadczy o tym liczba koncertów, które zagra podczas zbliżających się wakacji. Ich liczba jest imponująca. Jeszcze bardziej imponująca jest jednak zapłata, jaką za nie otrzyma.

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Pomimo tego, iż szczyt jej sławy przypadł na lata 90′, cały czas pozostaje w sercach Polaków. Wielu naszych rodaków nadal słucha jej utworów. Damy sobie uciąć rękę, że nie raz i nie dwa każdy z nas nucił pod nosem „To nie ja byłam Ewą…”.

Górniak jest również autorką największego sukcesu Polski na Eurowizji. Przed laty to ona, ze wspomnianym wyżej utworem, zajęła drugie miejsce w konkursie europejskiej piosenki. Do dnia dzisiejszego nikt tego nie powtórzył.

Edyta Górniak rozchwytywana. Zarobi krocie

Popularność, którą może pochwalić się Edyta Górniak, cały czas jest na niezwykle wysokim poziomie. Świadczy o tym m.in. fakt, iż wokalistka została zaproszona na finał „Tańca z Gwiazdami”. Nie będzie tam oczywiście tańczyć, lecz zaśpiewa dla uczestników oraz widzów show Telewizji Polsat. Przy okazji na nogi postawiona zostanie cała ochrona, ponieważ jej kreacja składać się będzie z niezwykle drogocennych diamentów.

O tym, że popularność Górniak nie spada, świadczy też fakt, iż podczas zbliżających się wakacji piosenkarka zagra sporą liczbę koncertów. Będzie ich bowiem niemal 40. „Super Express” ujawnił, jaką kwotę Edyta Górniak inkasuje za każdy z nich. Okazuje się, że za jeden występ wokalistka bierze 50 tysięcy złotych.

Oznacza to, że za 40 koncertów, które zagra w trakcie tegorocznych wakacji, na jej konto wpłynie dwa miliony złotych! To naprawdę imponujące.

Edyta Górniak na celowniku. Ochrona postawiona w stan gotowości!

„Super Express”, oprócz kwoty, którą zarobi Górniak, podaje też liczbę koncertów jej kolegów po fachu. Np. „Lady Pank” zagra podczas wakacji 31 koncertów, za które zgarnie ponad 1,5 miliona złotych. Natomiast Beata Kozidrak, za 22 koncerty, o 250 tysięcy złotych mniej. Sylwia Grzeszczak, która ma w planie 22 imprezy, zarobi z kolei 990 tysięcy złotych.

Edyta Górniak wypada więc na tym tle naprawdę nieźle. Świadczy to również o tym, że Polacy cały czas darzą ją ogromnym szacunkiem i chcą uczestniczyć w wydarzeniach z jej udziałem.