Roksana Węgiel zagra darmowy koncert! Nie wszyscy na niego wejdą


Roksana Węgiel to zdecydowanie największa gwiazda młodego pokolenia w Polsce. Nastolatka, która zwyciężyła konkurs Eurowizji dla dzieci, robi w naszym kraju wielką karierę. Tym większą gratką dla fanów będzie darmowy koncert, który niebawem zagra wokalistka.

Roksana Węgiel stała się rozpoznawalna dzięki zwycięstwu, które odniosła w finale Eurowizji dla dzieci. Młoda wokalistka wygrała niespodziewane i wywołała wielką ekscytację w kraju nad Wisłą. Koncert finałowy, w którym wzięła udział oglądało wprawdzie wielu Polaków, jednak wielu z nich nawet nie zdawało sobie sprawy, iż nastolatka bierze w nim udział.

Po powrocie do kraju Roksana Węgiel musiała zmierzyć się z wielką popularnością, jaka wytworzyła się wokół jej osoby. Do rodziców młodej piosenkarki zaczęły spływać oferty reklamowe oraz propozycje koncertów. Od takiego natłoku wrażeń może zakręcić się w głowie.

Roksana Węgiel zagra darmowy koncert!

Młoda polska wokalistka cały czas trzyma się twardo ziemi. Nie odlatuje, choć przecież, podobnie jak w przypadku jej innych koleżanek „po fachu”, mogłaby odbić jej woda sodowa. Niektórzy twierdzą, że Roksana Węgiel nie gwiazdorzy ze względu na swoje dobre wychowanie oraz mocne przywiązanie do wiary.

„Cieszę się, że mogłam tutaj powrócić kolejny raz. Wiara jest dla mnie bardzo ważna i doświadczam Bożej opieki” – mówiła nastolatka podczas swojej wizyty na Jasnej Górze w lutym tego roku.

Te kwestie sprawiają, iż Roksana Węgiel zdobywa jeszcze większą popularność. Wielką gratką dla fanów będzie więc koncert, który już niedługo zagra młoda wokalistka. Co więcej, wstęp na wydarzenie będzie całkowicie za darmo!

ZOBACZ:
Tomasz Sekielski szczery, jak nigdy. "To przeorało moją psychikę"

Koncert, który zagra Roxie Węgiel odbędzie się w Szkole Podstawowej w miejscowości Łazy (wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Lesznowola). Pomimo tego, że będzie on darmowy, obowiązywać będą wejściówki.

Będzie można je odebrać w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola (Stara Iwiczna, ul. Nowa 6, II Piętro) od poniedziałku – 20 maja aż do wyczerpania. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, w związku z czym wszyscy, którzy chcą zobaczyć koncert Roksany Węgiel na żywo, powinni się spieszyć.