Faworytka Eurowizji o występie zespołu Tulia. Zamknie usta hejterom?

Zespół Tulia reprezentował Polskę podczas tegorocznej Eurowizji. Niestety, wokalistkom nie udało się awansować do finału imprezy. To sprawiło, że w sieci wylała się fala hejtu. Teraz głos w sprawie zabrała Australijka Kate Miller-Heidke, jedna z faworytek do zwycięstwa.

Eurowizja bez Polski? Tak, to możliwe. Zespół Tulia, który reprezentował nasz kraj podczas wydarzenia organizowanego w Izraelu, nie awansował do finału imprezy. Wokalistki odpadły w półfinale, gdzie musiały uznać wyższość innych państw.

Do finału awansowali bowiem przedstawiciele Grecji, Serbii, Białorusi, Estonii, Czech, Cypru, Australii oraz San Marino, Islandii i Słowenii. Zespół Tulia, pomimo tego, że w internecie zebrał całkiem niezłe recenzje, musiał obejść się smakiem.

Szybki powrót do domu sprawił, że polscy widzowie nie byli zadowoleni. W sieci pojawiło się mnóstwo hejtu. Szczególnie pod zdjęciem, które zamieściła na Facebooku Telewizja Polska.

Na profilu społecznościowym „Bądźmy razem – TVP” opublikowane zostało zdjęcie zespołu Tulia. „Niestety finał w tym roku nie dla Polski. Dziewczyny – Tulia – dziękujemy za piękny występ!” – napisali przedstawiciele Telewizji Polskiej.

Zaraz po publikacji wpisu internet aż huczał od komentarzy. Niestety większość z nich miało zdecydowanie negatywny wydźwięk. Wiele osób „hejtowało” wokalistki z Polski. Teraz okazuje się, że całkiem odmiennie zdanie ma jedna z uczestniczek Eurowizji.

Faworytka Eurowizji o zespole Tulia

O zespole z Polski bardzo pozytywnie wypowiedziała się Australijka, która oczarowała widzów śpiewając operowym głosem. Kate Miller-Heidke po występie w półfinale wskoczyła do czołowej trójki bukmacherów w zestawieniu faworytów do zwycięstwa.

Cleo zabrała głos ws. swoich zarobków. Zaskakujące wyznanie

„Ogromne gratulacje dla wszystkich, którym udało się przejść do finału. Dla mnie wyniki nie są do końca radosne, bo nie przeszła dwójka moich absolutnych faworytów: Polska i Portugalia. Tulia i Conan mieli jedne z lepszych piosenek w konkursie, ich występy były pełne klasy i charakteru. Ten konkurs jest brutalny, będzie mi was brakować. Mam nadzieję, że zobaczymy się kiedyś na scenie w Australii – napisała Miller-Heidke.