Edyta Górniak nie będzie przyjmować leków. Ujawniła powód

Fot. Flickr/Daniel Kruczyński

Edyta Górniak przekazała właśnie istotną informację. Wokalistka oświadczyła bowiem, że nie będzie przyjmować leków. O powodach swojej decyzji poinformowała w rozmowie z Magazynem VIVA.

Leki towarzyszą nam dziś na co dzień. Bierzemy ja na ból głowy, ból brzucha czy inne, mniejsze dolegliwości. Mówi się nawet, iż Polacy zdecydowanie ich nadużywają. Lekarze twierdzą bowiem, że biorą je oni w sytuacjach, w których nie ma takiej potrzeby.

Ten trend stara odwrócić się Edyta Górniak, która postanowiła podjąć radykalną decyzję. Piosenkarka, która w naszym kraju cały czas cieszy się ogromną popularnością, ogłosiła ja w rozmowie z Magazynem VIVA.

Edyta Górniak nie będzie przyjmować leków

Edyta Górniak w rozmowie z Magazynem VIVA powiedziała wprost, że nie zamierza więcej przyjmować lekarstw. Piosenkarka tłumaczy powody swojej decyzji.

„Bardzo popularne na świecie stało się to, że ludzie wspierają się lekami” – oświadczyła wokalistka. „Mówię o tym, że ludzie chodzą do psychologów, psychiatrów i przyjmują leki. A ja się bardzo boję uzależnienia od bezpośredniego wpływu kogoś lub czegoś na mnie” – dodała Górniak.

Gwiazda polskiej sceny muzycznej dodała również, że obawia się, że ktoś mógłby uzależnić ją od środków chemicznych. „Tego, że ktoś mógłby mnie uzależnić od środków chemicznych, które decydują o tym, co ja czuję. Nawet mała tabletka potrafi zmienić odczuwanie bólu, więc większa porcja tabletek przyjmowanych codziennie może zmienić nawet naszą osobowość i wpływa na nasze decyzje i postawy” – oświadczyła.

ZOBACZ:
Niebywałe kwoty. Tyle Edyta Górniak dostanie za wakacyjne koncerty

„W tym sensie utrudniam sobie przeżycie żałoby po rozstaniu, że nie przyjmuję nic” – dodała Górniak.

Media podają, że od niedawna Górniak jest w nowym związku. Jej partnerem jest Tomasz Mazurkiewicz. To były piłkarz, który w przeszłości występował m.in. w Legii Warszawa czy Arce Gdynia. Grał też poza granicami naszego kraju, a konkretnie w Danii.

Edyta Górniak związała się z Mazurkiewiczem po wcześniejszym, nieudanym związku z Mateuszem Zalewskim. Teraz mówi się, że wokalistka zdecydowanie odżyła.

źródło: Otopress.pl, VIVA, wp.pl