Kolejna telewizja pokaże film „Tylko nie mów nikomu”!


„Tylko nie mów nikomu”, czyli film Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele Katolickim, bije rekordy popularności. Ostatnio pokazała go Telewizja WP. Okazuje się jednak, że to nie koniec emisji na małym ekranie.

Film „Tylko nie mów nikomu” traktujący o problemie pedofilii w Kościele Katolickim odbił się w naszym kraju szerokim echem. Zaledwie w kilkanaście godzin zanotował w serwisie YouTube kilka milionów wyświetleń, a te rosły z każdą godziną.

Autor obrazu, Tomasz Sekielski, jest zachwycony odbiorem filmu. Przyznaje, że cieszy się, iż dokument wywołał tak wielką dyskusję dotyczącą problemu pedofilii w Kościele. Jego zdaniem teraz nastał czas na to, aby od słów przejść do czynów i zacząć go rozwiązywać.

Ostatnio film „Tylko nie mów nikomu” pokazała Telewizja WP. Jej przedstawiciele twierdzą, że obraz odniósł na ich antenie wielki sukces.

„To historyczny rekord zainteresowania w kategorii dokumentów. Film Tomasza i Marka Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” o przypadkach pedofilii w polskim Kościele pokazała premierowo Telewizja WP. Pierwsza emisja miała miejsce w czwartek, 16 maja, o godzinie 23.00. I choć był to późny wieczór film obejrzało ponad 170 tys widzów” – czytamy na wp.pl.

„Tylko nie mów nikomu” na antenie kolejnej telewizji

Teraz okazuje się, że kolejna telewizja pokaże film Tomasza Sekielskiego pt. „Tylko nie mów nikomu”. Okazuje się, że sukces dokumentu jest tak wielki, iż nie da się obok niego przejść obojętnie.

Która stacja telewizyjna zdecydowała się wyemitować obraz Tomasza Sekielskiego? Tutaj zaskoczeń nie ma. Mowa bowiem o były pracodawcy dziennikarza, stacji TVN.

ZOBACZ:
Edyta Górniak nie będzie przyjmować leków. Ujawniła powód

„TVN jest drugą stacją – po telewizji WP – która pokaże film braci Sekielskich. Dokument opowiada o ofiarach molestowań seksualnych przez duchownych z Kościoła katolickiego” – podaje serwis dorzeczy.pl, który informuje o emisji filmu „Tylko nie mów nikomu”.

Natomiast branżowy portal press.pl podaje, że oprócz emisji telewizyjnych oraz możliwości obejrzenia filmu w serwisie YouTube, można obejrzeć film również na platformie Vod.pl należącej do Ringier Axel Springer Polska.