Dramat Magdy Gessler. W końcu to z siebie wyrzuciła!

Magda Gessler
Magda Gessler

Autorkę „Kuchennych rewolucji” TVN znamy z ciętego języka, bezwzględnych metod przeprowadzania zmian w restauracjach i twardego stąpania po ziemi. Magda Gessler od lat postrzegana jest przez większość Polaków właśnie w ten sposób.

Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, jak wielkie pokłady wrażliwości drzemią w znanej restauratorce. Gessler, która od wielu lat szokuje na antenie TVN, ma najwyraźniej dwa zupełnie różne oblicza. Na planie programu potrafi rzucać talerzami, pieklić się wrzeszcząc do niepokornych właścicieli lokali, a nawet rzucać wulgaryzmami.

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie kontrowersje i skrajne emocje są czynnikami, które już w 2010 roku wpłynęły na gigantyczną popularność programu „Kuchenne rewolucje„. Mało kto potrafi bowiem sterować atmosferą na planie tak sprawnie, jak właśnie prowadząca.

ZOBACZ:
Co na to Julia Wieniawa? Wstrząsające zarzuty wobec Barona!

Są jednak momenty, w których Magda Gessler zdobywa się na chwile refleksji, a nawet otwiera w obecności mediów. Doszło do tego, że gwiazda TVN podzieliła się z opinią publiczną traumatycznymi wspomnieniami.

W dodatku takimi, które większość z nas zdecydowanie wolałaby zachować dla siebie. Doświadczona w show-biznesie kobieta zatrzymała się na chwilę w medialnym pędzie. Ponadto sięgnęła wspomnieniami aż kilkadziesiąt lat wstecz. I zdradziła długo skrywane sekrety, o których dotąd nie wiedzieli nawet jej najbliżsi.

Magda Gessler wreszcie to wyznała

Niech o wadze tych słów świadczy to, że Magda Gessler odważyła się wyznać, iż przez wiele lat czuła się… niechcianym dzieckiem. Jakby tego było mało, gwiazda największej komercyjnej stacji w naszym kraju wszystko to powiedziała w obecności własnego ojca.

ZOBACZ:
14-letnia Roksana Węgiel znów szokuje. To zdjęcie to przesada?

CZYTAJ TAKŻE: SuperHit: to będzie wstrząs! Szpak i Wieniawa zrobią to na scenie?

Ikona TVN udzieliła obszernego wywiadu ze swoim ojcem Mirosławem Ikonowiczem. W tejże sławetnej rozmowie nie zabrakło wątków z dzieciństwa restauratorki. Szokujący był szczególnie moment, gdy Magda Gessler wyznała całą prawdę o swoich dziecięcych latach. Stwierdziła, że jest na niej odciśnięte piętno niechcianego dziecka:

Chcieliście mieć dziecko, bo byliście nieprawdopodobnie w sobie zakochani, dlatego mama nie usunęła ciąży, choć ryzykowała swoim zdrowiem i życiem! Zawsze byłam przekonana, że jestem dla was problemem. Czułam się oddzielną jednostką, żyłam kompletnie w swoim świecie. To Piotr był tym tulonym dzieckiem.

– grzmiała Magda Gessler.

ZOBACZ:
Gigant wszedł na rynek. Ceny hurtowe, taniej niż w Lidlu i Biedronce!

Takie wyznanie okazało się być niemałym szokiem dla ojca Magdy. Mirosław Ikonowicz zareagował na słowa córki błyskawicznie. Jak stwiedził, wydarzyły się w ich życiu rzeczy, których gwiazda TVN nie może pamiętać:

Co ty mówisz? Być może mama bardziej zajmowała się twoim bratem, bo był młodszy, ciebie do trzeciego roku życia wychowywała babcia. Ale dla mnie to ty byłaś najważniejsza, tatusiowa córeczka. Nie możesz tego pamiętać, ale to ja prałem w balii twoje pieluchy

– powiedział Ikonowicz.