SuperHit: to będzie wstrząs! Szpak i Wieniawa zrobią to na scenie?

0
Michał Szpak i Julia Wieniawa, SuperHit
Michał Szpak i Julia Wieniawa

Prestiżowy festiwal SuperHit w telewizji Polsat obejrzą miliony Polaków. Mogą być w szoku, gdy prowadzący Michał Szpak i Julia Wieniawa zrobią to na ich oczach. Wiele wskazuje bowiem na to, że organizatorzy zastosują prawdziwy element zaskoczenia.

Polsat wciąż cieszy się imponującą oglądalnością. Jednakże imprezy takie jak zbliżający się festiwal i tak potrzebują wielkiej promocji i rozgłosu. Organizatorom zależy rzecz jasna na oglądalności, ale i jak największej liczbie publikacji prasowych dotyczących wydarzenia. Nie bez przyczyny prowadzącymi zostali najbardziej rozchwytywani artyści.

Polsat SuperHit Festiwal – polski festiwal muzyczny. Składa się z trzech koncertów: Koncert Platynowy, Hity Sieci bez tajemnic, Radiowy Przebój Roku, Kabaretonu oraz ewentualnych koncertów jednego wykonawcy. Festiwal od 2015 roku zastępuje TOPtrendy.

Już sam fakt, że imprezę poprowadzą Michał Szpak i Julia Wieniawa przysporzy transmisji mnóstwo widzów. O tym, że wybór padł właśnie na nich, dowiedzieliśmy się już w połowie kwietnia. Bez wątpienia obecność takich właśnie gwiazd zaważy także na decyzji wielu Polaków o wyjeździe do Sopotu, gdzie odbędzie się SuperHit.

Wciąż wielką niewiadomą jest postawa prowadzących – szczególnie Julii. Młoda celebrytka nie ma bowiem doświadczenia w takiej roli. Nie ukrywa, że bardzo się stresuje. Jest jednak przekonana, że da sobie radę, bo przecież od wielu lat funkcjonuje w sferze publicznej.

Michał Szpak i Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal

Co oczywiste, Polsat mocno zachęca do oglądania festiwalu SuperHit. Wiemy już, jaki będzie przebieg imprezy. Ponadto podano nazwiska artystów, którzy wystąpią przed publicznością Opery Leśnej w Sopocie, a także milionami widzów telewizyjnych.

CZYTAJ TAKŻE: Co na to Julia Wieniawa? Wstrząsające zarzuty wobec Barona!

Na scenie festiwalu SuperHit  zobaczymy między innymi Marylę Rodowicz, Tulię, Dżem, Boys i Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Naturalnie wystąpi także Michał Szpak. Pojawiają się również pogłoski, że współprowadzący może zaśpiewać w duecie z… Julią Wieniawą! Dla fanów tych artystów byłaby to nie lada gratka. Prezentują przecież zupełnie inne style. Absolutny wstrząs i powiew świeżości na polskiej scenie muzycznej.

Sam Szpak stwierdził w jednym z ostatnich wywiadów, że on i Julia Wieniawa „są z innych światów”. Potwierdzając niejako tezę, że z Julką pasują do siebie niczym przysłowiowa pięść do nosa. Faktem jest jednak, że zestawienie dwójki tak różnych i tak popularnych artystów może okazać się zwariowanym, aczkolwiek bardzo udanym eksperymentem.

Taki występ byłby czymś niezwykle ciekawym. Tym bardziej, że Wieniawę wciąż w środowisku uznaje się za wokalistkę-hobbystkę. Tryumfator I edycji X-Factor jest natomiast gwiazdą największego formatu. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy już w piątkowy wieczór! Początek transmisji festiwalu SuperHit o godzinie 20.00.

źródło: wiki