14-letnia Roksana Węgiel znów szokuje. To zdjęcie to przesada?

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

Właściwie od nieco ponad roku funkcjonuje w szeroko pojętym show-biznesie, a już ma za sobą kilka malutkich skandali. 14-letnie Roksana Węgiel, znana również jako Roxie, coraz odważniej poczyna sobie w mediach społecznościowych.

Pochodzi z Jasła na Podkarpaciu. Jeszcze półtora roku temu mało kto mógł przypuszczać, że skromna dziewczynka z południowo-wschodniej Polski zrobi tak oszałamiającą karierę. W dodatku w dosłownie błyskawicznym tempie. Utalentowana wokalistka już na dobre zadomowiła się w czołówkach największych gazet i portali.

Kilka miesięcy temu skupialiśmy się głównie na tym, jak Roksana Węgiel śpiewa. Chyba wszyscy zgodzimy się, że niesamowicie dojrzały, donośny głos Roxie, można by słuchać bez końca. U wschodzącej gwiazdy polskiej muzyki nie przejawia się co prawda tzw. sodówka, natomiast internauci i komentatorzy show-biznesu starają się studzić jej zapał w kwestii… eksponowania ciała. W sieci po raz kolejny zawrzało.

ZOBACZ:
Roksana Węgiel wyjawiła intymny sekret! Co na to fani Roxie?

Okazało się bowiem, że dla Roksany zamieszczane przez nią fotografie wcale nie są szokujące. Nastolatka już kilka miesięcy temu została ostro skrytykowana za założenie – zdaniem wielu – zbyt wyzywającego stroju na premierę animacji dla dzieci.

Nie mniejsze oburzenie wybuchło po premierze jej najnowszego utworu „Lay Low”. Roksana Węgiel spotkała się z zarzutami o kreowanie zbyt „dorosłego” image’u. Komentujący raz po raz przypominają Roxie, że przecież ma dopiero 14 lat i jeszcze zdąży dorosnąć.

Roxie Węgiel znowu szokuje

CZYTAJ TAKŻE: Julia Wieniawa zalała się łzami. To stało się przed jej domem

ZOBACZ:
Oto prawda o "Kuchennych rewolucjach". Szokujące wymagania Gessler

Jednakże młoda gwiazda robi swoje i niezbyt bierze sobie do serca setki alarmujących komentarzy. Tym razem zamieściła na Instagramie zdjęcie z kilkudniowego pobytu w Izraelu. Stoi na nim przy muralu i – jak to niektórzy ujęli – wypina pośladki.

Roksana Węgiel ma setki tysięcy zagorzałych fanów, jednak wielu z nich pozostało lekko zmieszanych po zobaczeniu najnowszego zdjęcia na profilu instagramowym Roxie. Mało kto spodziewał się bowiem fotografii, na której wystąpi aż tak odważna poza.

– Nie wiem, czy bym pozwoliła na to córce – napisała internautka

– Ewidentnie wystaje Ci pupa – zauważył inny z obserwatorów

– Roksana, masz dopiero 14 lat, nie powinnaś wstawiać takich fotografii – zaznaczył fan

""</p

źródło: pikio.pl