Lidl: Awantura w sklepie. Ludzie walczyli o jeden produkt

Lidl Polska
Lidl Polska /fot. OTOPRESS

Władze popularnej niemieckiej sieci dyskontów Lidl zorganizowały ostatnio atrakcyjną promocję. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy potrafili skorzystać z niej w kulturalny sposób. Zdjęcia, które pojawiły się w internecie, wołają o pomstę do nieba.

Coraz popularniejszy w naszym kraju staje się patriotyzm konsumencki. Moda na kupowanie tylko polskich produktów, tylko w polskich sieciach, przybiera na sile. Natomiast zagraniczni giganci wciąż kuszą atrakcyjnymi promocjami.

Tym razem Lidl zaproponował klientom młodą kapustę w atrakcyjnej cenie. Jeden z kraśnickich sklepów przeżył prawdziwy szturm. Klienci walczyli o produkty, przy okazji demolując stanowisko z kapustami.

Lidl: Ludzie walczyli o jeden produkt

Oferta na młodą kapustę pojawiła się w sobotę 18 maja. Klienci sieci Lid pokazali, że potrafią zrobić prawdziwą furorę wśród klientów. Pracownicy sklepu nie nadążali z wykładaniem towaru.

Młodą kapustę przeceniono o 50 proc. podczas Taniej Soboty. Zamiast 3,99 zł kosztowała 1,99 zł. Klienci dyskontu tłumnie przybyli na zakupy. Szybko okazało się, że tak jak w przypadku innych tanich produktów, ludzie nie potrafią zachować umiaru i podstawowych zasad kultury.

Jeden z klientów sklepu Lidl mieszczącego się przy Al. Niepodległości w Kraśniku postanowił uwiecznić na fotografii jak wyglądało stoisko z młodą kapustą po szturmie klientów.

Na środku sklepu leżały porozrzucane skrzynki po kapuście, a na podłodze znajdował się mnóstwo liści od kapusty, które klienci odrywali. Towar wykupiono w mgnieniu oka. Zdjęcie ze ze sklepu sieci Lidl udostępniono na stronie Krasnik24.pl.

Maja Ostaszewska mówi, jak ocalić świat. Mówi, co trzeba ograniczyć

„Skecz kabaretu Ani Mru-Mru pod tytułem „Supermarket” cały czas aktualny. Promocja na kapustę w jednym z kraśnickich marketów” – napisano pod zdjęciem ze sklepu Lidl.

https://www.facebook.com/krasnik24/photos/a.473715922703278/2709967372411444/?type=3&theater