Magda Gessler pokazała swój nowy samochód. Co za auto! (WIDEO)

Fot. Instagram/BMW

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych postaci w polskim showbiznesie. Restauratorka jest również niezwykle aktywna w mediach społecznościowym. To tam pochwaliła się nowym autem, które naprawdę robi wielkie wrażenie.

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych kobiet w polskim showbiznesie. Restauratorka podbiła serca Polaków swoim programem „Kuchenne Rewolucje”, gdzie pomaga właścicielom polskich knajp wyjść na prostą. Gessler nie szczędzi w programie mocnych słów, ale kiedy trzeba wesprze i pomoże tym, którzy naprawdę tego potrzebują.

Gessler swoją popularność buduje również za sprawą mediów społecznościowym. Gwiazda TVN aktywnie działa bowiem zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Restauratorka publikuje tam liczne wpisy oraz zdjęcia, które bardzo często wywołują wiele interakcji.

Niedawno Magda Gessler pochwaliła się w social media swoim nowych samochodem. Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widać jej najnowszy wóz.

Magda Gessler pokazała swój nowy samochód

Magda Gessler słynie ze swojego zamiłowania do luksusu. Chętnie pokazuje się w markowych ubraniach, czy drogich okularach, które budzą zazdrość w jej fanach. O tym, że restauratorka lubi luksus świadczy również film, który znalazł się w serwisie Instagram.

Serwis fakt.pl podaje, że auto, które pokazuje Gessler jest najprawdopodobniej prezentem od marki BMW. „Nie ma wątpliwości, że restauratorka mogłaby sobie pozwolić na zakup takiego samochodu, jednak wygląda na to, że jej nowy nabytek jest prezentem od marki” – czytamy na stronie fakt.pl.

Komentarze

Pod filmem, na którym widać nowe auto Magdy Gessler pojawiło się wiele komentarzy. Internauci komentował zachowanie słynnej restauratorki. „Haha sztuczne zdziwienie.. Chyba wiedziała jakie auto zamawia..” – napisał jeden z komentujących. „Pięknie wyczyszczone, piękna robota” – dodał inny komentując wóz, który sprawiła sobie Magda Gessler.

ZOBACZ!
Polacy nie dowierzają. Gessler szokuje: tyle kosztuje u niej 1 pączek

Co ciekawe, swój nowy samochód oceniła również sama zainteresowana, która zamieściła autorski wpis. „Moje nowe cudo .., mat …, ale niespodzianka … .., teraz szybciej do was dotrę” – napisała gwiazda TVN.

Gratulujemy pani Magdzie Gessler nowego cacka! Niech sprawuje się dobrze.

źródło: Instagram

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]