Polacy nie dowierzają. Gessler szokuje: tyle kosztuje u niej 1 pączek

Magda Gessler szokuje cenami
Magda Gessler szokuje cenami

Prawdopodobnie każdy, kto choć raz oglądał „Kuchenne rewolucje” chciałby spróbować czegoś w lokalu, który swoim nazwiskiem firmuje Magda Gessler. Znana restauratorka wyrobiła sobie na przestrzeni ostatnich lat iście prestiżową renomę.

Gdyby nie „Kuchenne rewolucje” prawdopodobnie cały kraj nigdy nie dowiedziałby się o najbardziej znanej dziś restauratorce. Nie jest bowiem zbyt prawdopodobne, by trafiła później do programu „Master Chef” czy innych produkcji krzyżujących gastronomię z branżą rozrywkową.

Od 2010 roku Magda Gessler zachwyca widzów specyfiką swojego show emitowanego na antenie TVN. Kobieta jest tak przekonana o słuszności swoich poczynań, że widzowie podświadomie uznają ją za absolutny autorytet w sprawach kulinarnych.

ZOBACZ!
Dramat Magdy Gessler. W końcu to z siebie wyrzuciła!

Doradza właścicielom restauracji również w kwestii aranżacji wnętrz. Nie dziwi zatem, że „zwykli śmiertelnicy” pragną zobaczyć, jak lokal idealny – przynajmniej w skali Gessler – rzeczywiście wygląda i… smakuje. Rzecz jasna może to zrobić każdy z nas. Jak bowiem wiadomo Magda Gessler jest właścicielką wielu lokali, najbardziej popularne mieszczą się w stolicy.

Restauracje AleGloria przy Placu Trzech Krzyży czy U Fukiera na starym mieście są oblegane zarówno przez warszawiaków, jak i przez przyjezdnych. Zagadką jest czy dzieje się tak ze względu na wysoką jakość podawanych posiłków, czy w związku z faktem, iż właścicielką przybytków jest sama Magda Gessler.

Magda Gessler szokuje cenami

Wiele wskazuje na to, że ostatnia opcja jest najbliższa prawdy, gdyż ceny nie zachęcają. Magda Gessler ustala je bowiem na poziomie, który dla wielu może być szokujący. Przekonaliśmy się o tym w grudniu, gdy informowaliśmy o cenach pierogów w restauracji U Fukiera.

ZOBACZ!
14-letnia Roksana Węgiel znów szokuje. To zdjęcie to przesada?

To nie koniec ciekawostek odnośnie cen w lokalach pani Magdy. Otóż okazuje się, że również przy okazji tłustego czwartku Polacy muszą bardzo głęboko sięgać do kieszeni, by móc pozwolić sobie na słodkie zakupy u popularnej restauratorki.

Ludzie znów łapią się za głowy. Bo przecież w większości piekarni w kraju ceny pączków oscylują w granicach złotówki za sztukę, a w dużych marketach kupimy je nawet za kilkadziesiąt gr. Tymczasem Magda Gessler idzie na całość. Za jednego pączka zapłacimy u niej – bagatela – 9 zł. Cena wydaje się być horrendalnie wysoka, nawet dla osób, które nie muszą szczególnie zwracać uwagi na ceny.

Bo przecież mówimy o kwocie za jednego pączka, a nie całe ich opakowanie. Magda Gessler przekonuje jednak, że jej wypieki są warte tych pieniędzy. Jak mówi, „stoi za nimi doświadczenie, lata praktyki oraz składniki z najwyższej półki”.

  1. Koszmarna wpadka TVP Info. Artykuł zniknął, ale mamy jego treść!
  2. Gigant wszedł na rynek. Ceny hurtowe, taniej niż w Lidlu i Biedronce!
  3. Co na to Julia Wieniawa? Wstrząsające zarzuty wobec Barona!
  4. Okropna choroba Magdy Gessler. Restauratorka ujawniła prawdę
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]