Maja Ostaszewska mówi, jak ocalić świat. Mówi, co trzeba ograniczyć

Fot. YouTube/TVN

Maja Ostaszewska opublikowała wpis w serwisie Instagram. Dołączyła do niego zdjęcie, na którym pozuje z książką pt. „Jak uratować świat?”. Przy okazji aktorka przedstawiła swój pomysł.

Maja Ostaszewska to niezwykle barwa postać w polskim showbiznesie. Aktorka bardzo aktywnie angażuje się w rozmaite akcje społeczne. Broni m.in. praw zwierząt, jednakże kilka razy wspominała też, że musimy dbać o klimat, ponieważ może mieć to dla nas tragiczne konsekwencje.

Niedawno Maja Ostaszewska zamieściła w serwisie Instagram zdjęcie, na którym pozuje z książką pt. „Jak uratować świat?”. Jak się okazało, był to prezent, który otrzymała aktorka od autorki książki, Arety Szpury.

„Przychodzę do teatru, a tu czeka taaaka niespodzianka! Dziękuję Areta!!! Bardzo czekałam na tę książkę!” – napisała Maja Ostaszewska.

„Zaraz zabieram się do czytania i przekazuję innym. Przy okazji dostałam kolejną, do mojej kolekcji butelkę eko (mam butelki na zimne i gorące napoje, własne sztućce, które zabieram do pracy) siatkę na zakupy, mydło do wszystkiego-znalazłam już kilka firm, które takie robią- to bardzo wygodne i masło do ciała w kostce, zapakowane w papier” – dodała.

Maja Ostaszewska mówi, jak ocalić świat

W dalszej części swojego wpisu Ostaszewska podkreśla, że należy czytać takie książki, jak ta, którą dzierży w ręce na wspomnianym zdjęciu. „Kochani czytajmy takie książki, uczmy się zmieniać nasze złe nawyki. Każdy krok dla planety, a tym samym przecież dla nas się liczy!” – pisze Maja Ostaszewska.

Magda Gessler pokazała swój nowy samochód. Co za auto! (WIDEO)

„Zacznijmy od ograniczenia zużycia plastiku i spożycia mięsa. To takie proste kiedy wejdzie w nawyk. Mnie daleko od ideału, ale staram się i krok po kroku zmieniam nawyki. Z mięsem mam łatwiej, bo z etycznych powodów, nie jem go przez całe życie i jest to dla mnie całkowicie naturalne. Reszty się uczę” – dodaje.

Kończąc swój wpis Ostaszewska podziękowała autorce wspomnianej książki. „Areta dziękuję za to co robisz! Podziwiam i bardzo szanuję takie osoby jak Ty. Wierzę, że razem zmienimy świat! A teraz…Do lektury!!!” – zakończyła aktorka.

https://www.instagram.com/p/BxnR2E2lSAO/