Roksana Węgiel ujawniła kulisy spotkania z Andrzejem Dudą!

Na początku maja Roksana Węgiel opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje wraz z prezydentem Andrzejem Dudą oraz jego małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą. Teraz piosenkarka ujawniła kulisy wspomnianego spotkania z parą prezydencką.

Pierwszego maja Roksana Węgiel, młoda polska wokalistka, zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci, opublikowała na Instagramie zdjęcie z parą prezydencką Andrzejem Dudą i Agatą Kornhauser-Dudą. Fotografia została wykonana 1 maja podczas pikniku z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, który odbył się w Puławach.

„Przemiłe spotkanie z Parą Prezydencką” – napisała Roksana Węgiel w opisie zdjęcia, które udostępniła w mediach społecznościowych.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niestety, niektóre z nich można określić jako typowy „hejt”. Oto niektóre z nich (pisownia jest oryginalna): „Porażka… Od małego uczyć PiSowskiego komunizm”, „Ty dziewczyno na łeb upadłaś rowno”, „MOIM ZDANIEM TO IDIOCI KTÓRZY TYLKO PSUJĄ NASZ KRAJ.SORKI ROKSANA ALE TO ZDJ. JEST TROCHĘ ŻENUJĄCE…”.

https://www.instagram.com/p/Bw7E2C5hnVs/?utm_source=ig_embed

Roksana Węgiel ujawniła kulisy spotkania z Andrzejem Dudą

Roksana Węgiel nie komentowała hejtu, który spadł na jej osobę po publikacji zdjęcia z prezydentem oraz jego małżonką. Całkiem niedawno zdecydowała się jednak ujawnić kulisy spotkania z parą prezydencką. Młoda wokalistka wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się wykonać „fotkę” z Andrzejem Dudą.

„Prezydent to jest głowa państwa. Także nie można tego rozdzielić na dwie strony. Myślę, że każdy chciałby zrobić sobie zdjęcie z prezydentem i to był dla mnie zaszczyt” – powiedziała Roksana Węgiel.

Edyta Górniak o filmie Sekielskiego. Ostrzegła pedofilów!

Piosenkarka zdradziła też, o czym rozmawiała z prezydentem oraz jego żoną. Tutaj zaskoczeń nie było. „Pan prezydent gratulował mi wygranej Eurowizji. Rozmawialiśmy o muzyce. Pani Agata pytała mnie o szkołę” – powiedziała młoda gwiazda polskiej piosenki, która – jak podkreślają dziennikarze – była bardzo podekscytowana faktem spotkania z para prezydencką.

Roksana Wegiel nie zdecydowała się jednak skomentować krytyki, która spadła na nią po publikacji zdjęcia. Domyślamy się, iż nie chciała po prostu komentować osób, które zwyczajnie nie umiały zachować kultury.

My jesteśmy podobnego zdania. Lepiej nie komentować czegoś, co zdecydowanie na to nie zasługuje.