Roksana Węgiel szczerze o swoim chłopaku. „Jest trudno”

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zachwyciła Polskę w ubiegłym roku. Po wyraźnym tryumfie w dziecięcej Eurowizji i wydaniu hitowego singla „Anyone I Want To Be” stała się rozpoznawalna w kraju i na świecie w mgnieniu oka. Nastolatka jest rozchwytywana przez media, jednak rzadko opowiada o swoim życiu osobistym. Teraz zrobiła wyjątek i opowiedziała o swoim chłopaku.

Zapewne większość z nas rozpierała duma po wielkim sukcesie nastolatki z Podkarpacia. Finałowy występ Polki na Eurowizji Junior w Mińsku wyświetlono w serwisie YouTube kilkanaście milionów razy. Singiel stał się hitem, a przed Roksana Węgiel otrzymała wielką szansę na sukces.

14-letnia artystka nie udziela kontrowersyjnych wypowiedzi i nie przejawia się u niej „sodówka”, to i tak coraz częściej spada na nią ogrom krytyki. Ostatnio padła ofiarą hejtu tylko dlatego, że zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką.

Nastolatka zdaje się jednak nie przejmować i ze spokojem przyjmuje „uroki” show biznesu. Niedawno udzieliła nawet wywiadu, w którym opowiada o swoim chłopaku.

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku

Nastolatka jest jeszcze bardzo młoda, ale już doskonale wie, na ile może sobie pozwolić w rozmowie z mediami. Rzadko wypowiada się na temat swojego związku z Danielem Yastremskim, którego poznała w czasie Eurowizji Junior. Dziennikarce udało się jednak dowiedzieć, jak Roksana Węgiel radzi sobie z byciem w związku na odległość.

„Jest trudno. I tak nie spotykalibyśmy się często, nawet gdyby Daniel był blisko mnie, ponieważ cały czas ja jestem w rozjazdach. On też ma swoje aktywności, ale nie sprawia nam to dużego problemu” – powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

„Węgiel potrafi biegle mówić po angielsku. Okazuje się, że pomaga jej w tym częsty kontakt z zagranicznymi koleżankami i kolegami, których poznała na Eurowizji. A w jakim języku rozmawia z ukochanym? „Tylko po angielsku” – przyznała Roksana Węgiel.

Doda pójdzie siedzieć? Grozi jej pięć lat więzienia!