Wojewódzki komentuje rozwód Jusis i Makowieckiego. „Tomek usłyszał najgorszą rzecz”

Fot. YouTube/TVN

Reni Jusis i Tomek Makowiecki uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par show biznesu. Małżeństwo trzymało się z dala od skandali i okładek kolorowych magazynów plotkarskich. Okazuje się jednak, że nie wszystko układało się dobrze. Media obiegła informacja, że para jest już po rozwodzie. Do całej sprawy odniósł się Kuba Wojewódzki, który zasugerował, co stało się między małżonkami.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki byli małżeństwem przez 12 lat. Pobrali się w 2008 roku, w zabytkowym kościele w Konstancinie. Na ceremonii zaślubin gościło sporo gwiazd. Wydawało się, że muzycy świetnie się dogadują. Para doczekała się nawet dwójki pociech: Teofila i Gai.

O rozpadzie małżeństwa Reni Jusis i Tomka Makowieckiego mówiło już w lutym tego roku. Wówczas do mediów trafiła informacja na temat ich rozwodu, ale oficjalnie nie została ona potwierdzona. Aż do teraz. W rozmowie z portalem Plejada.pl rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku zdradził, że Jusis i Makowiecki są już po rozwodzie.

„Mogę potwierdzić informację, że rozprawa została przeniesiona z dnia 9 maja na 25 kwietnia 2019 r. Sąd zamknął wszystko na jednej rozprawie, na której został orzeczony rozwód” – przyznał w rozmowie z Plejadą rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku ds. cywilnych, Łukasz Zioła.

Reni Jusis w pozwie żądała od Makowieckiego alimentów w wysokości 10 tysięcy złotych miesięcznie. Nie wiadomo, czy muzyk zgodził się na taką kwotę.

Wojewódzki komentuje rozwód Jusis i Makowieckiego

„Koniec małżeństwa Reni Jusis i Tomka Makowieckiego. Po 12 latach wspólnego życia para zdecydowała się na rozwód i to po jednej rozprawie. Podobno Tomek usłyszał od żony najgorszą rzecz, jaką można usłyszeć podczas seksu. Kochanie: wróciłam” – czytamy w rubryce Wojewódzkiego dla Polityki.

W kolejnym felietonie Wojewódzki również odniósł się do sprawy, a konkretniej do zdjęcia z „tajemniczą dziewczyną”, które Makowiecki wrzucił na swoje konto na Instagramie.

„Oto bohater tygodnia. Dzień po ogłoszeniu rozwodu Tomek Makowiecki pokazał na Instagramie swoją nową dziewczynę. Brawo. U kobiet to się nazywa brak klasy. U facetów okienko transferowe” – ocenił.

Roksana Węgiel szczerze o swoim chłopaku. "Jest trudno"