Doda ujawniła treść przerażającej wiadomości. Ktoś chce ją zabić

Fot. Wikimedia/Serecki

Doda nie miała ostatnio łatwego życia. Kilka dni temu w internecie ukazał się artykuł, w którym opisano nieprawidłowości związane z toczącymi się przeciwko niej postępowaniami. Piosenkarka bardzo mocno przeżyła tekst i wylądowała w szpitalu. Teraz piosenkarka otrzymała przerażającą wiadomość, której treść opublikowała w mediach społecznościowych.

Artykuł pod tytułem „Kto chce zniszczyć Dodę?” pojawił się na portalu Życie Stolicy. Jego autorem jest Łukasz Pawelski. Wymienił on nieprawidłowości, które miały sprawić, że do procesów przeciwko Dodzie można mieć dużo zastrzeżeń. Po publikacji materiału w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Ujawnione fakty wstrząsnęły artystką na tyle, że Doda znalazła się w szpitalu.

Na facebookowym profilu Dody pojawił się długi cytat z artykułu dotyczącego nieprawidłowości, do których miało dojść przy procesach z udziałem gwiazdy i link do całego materiału oraz prośba o udostępnianie go. Doda odniosła się do tekstu, krótko go podsumowując.

W komentarzach piosenkarka zwróciła się do dziennikarza, który jest autorem tekstu.„Dziękuję Panu. Co prawda wczoraj po przeczytaniu artykułu wylądowałam w szpitalu, ale najważniejsze, że są dziennikarze, którzy nie boją się pisać prawdy. Mam nadzieję, że będę mogła Panu kiedyś podziękować osobiście” – czytamy.

Doda otrzymała wiadomość z pogróżkami

Doda udostępniła na swoim Instagramie treść maila od użytkownika „Doda dz**ka”. To w nim pojawiły się groźby zabójstwa. „Za***ę Cię na scenie nożem kuchennym na koncercie w Nysie” – brzmiała treść wiadomości.

Doda nie zamierza zostawić sprawy bez echa. Poinformowała zaniepokojonych fanów, że sprawa została już zgłoszona na policję.”Tak się kończy szczucie w necie! Do zobaczenia w piątek na koncercie. Policja już cię namierza, kucharzu” – napisała gwiazda.

Marcinkiewicz będzie miał kłopoty. Poseł PiS chce sprawdzić jedną rzecz