To nowe miejsce pracy Adama Nawałki?! Znamy całą prawdę

Adam Nawałka Dynamo Kijów

Adam Nawałka to trener, który przede wszystkim dał się poznać jako znakomity selekcjoner reprezentacji Polski. To z biało-czerwonymi odnosił swoje największe sukcesy. Nie dziwi więc fakt, że jego pracę zauważono również za granicą. Być może stamtąd nadejdzie dla niego nowa oferta.

Adam Nawałka wkrótce może zacząć nową pracę. Takie informacje pojawiły się w zagranicznych serwisach internetowych. Od razu podchwyciły to polskie media. Wszyscy oczekują bowiem na informacje, gdzie swoje kroki skieruje były trener reprezentacji Polski.

Doniesienia na temat nowego kierunku dla Adama Nawałki podał ukraiński serwis zbirna.com, który powołuje się na własne polskie źródła. W ciągu najbliższych kilku dni niedawny trener kadry miał spotkać się z przedstawicielami jednego z tamtejszych klubów. Podano również jego nazwę.

Adam Nawałka mógłby taką pracę podjęć niemal od zaraz. Od kilku miesięcy pozostaje na bezrobociu. Ostatnio pracował w Lechu Poznań, ale podczas rundy wiosennej włodarze tego klubu postanowili mu podziękować. W stolicy Wielkopolski nie sprawdziły się jego metody znane z kadry.

Nie było więc powodu, by nie wierzyć ukraińskim mediom. Adam Nawałka to trener ambitny. Lubi nowe wyzwania, a prowadzenie dużego klubu z Ukrainy byłoby takim.

Adam Nawałka wkrótce podpisze kontrakt?

Ostatecznie okazało się, że media zza naszej wschodniej granicy połączyły Adama Nawałkę z Dynamem Kijów. Wszystko więc zaczęło się układać w logiczną całość. Tylko ile było w tym prawdy?

Szybko okazało się, że bardzo niewiele. Głos postanowił zabrać bowiem sam prezes tego klubu – Ihor Surkis. Kategorycznie zaprzeczył wszystkim plotkom.

Powiedział: – Nie wierzcie w to. Nie rozmawiamy z żadnym z nich. Tak jak już mówiłem, spotkam się z Chackiewiczem i jeśli mnie przekona, to pozostanie trenerem i w przyszłym sezonie może walczyć o puchary.

ZOBACZ:
Fortuna 1 Liga. Niesamowita historia zawodnika Chojniczanki Chojnice

Tym samym rozwiał wszystkie wątpliwości. Adam Nawałka, przynajmniej na razie, nie zostanie trenerem Dynama Kijów. Być może jednak już wkrótce wróci do zawodu. Z pewnością znajdą się chętne kluby. Wszyscy przecież pamiętamy, jak znakomicie pod jego wodzą grali Polacy.

  1. Koniec bardzo krótkiej przygody. Adam Nawałka właśnie stracił pracę
  2. Szczera wypowiedź Lewandowskiego o swoich gigantycznych pieniądzach!
  3. Chorwat zaatakował Piątka. Wtedy wkroczył Wojciech Szczęsny (WIDEO)
  4. Wojciech Cejrowski szokuje. Dziennikarz ujawnił nazwiska agentów!