Tak naprawdę wygląda Roksana Węgiel. Rzadkie zdjęcie wyciekło do sieci

Roksana Węgiel

Dziś Roksana Węgiel jest prawdziwą gwiazdą. A przecież zaledwie kilkanaście miesięcy temu słyszeli o niej tylko nieliczni. Byli to głównie ludzie związani z kulturą na Podkarpaciu. To właśnie stamtąd – konkretnie z Jasła – pochodzi młodziutka Roxie.

Ta 14-letnia wokalistka ma na swoim koncie więcej sukcesów, niż niejeden dorosły kolega lub koleżanka z branży. W ubiegłym roku zanotowała triumf w dziecięcej Eurowizji, a także w prestiżowym talent show TVP – The Voice Kids.

Teraz jej kariera rozwija się w imponującym tempie. 7 czerwca odbędzie się premiera jej płyty, ponadto wschodząca gwiazda polskiej muzyki regularnie koncertuje w całym kraju. Wejściówki na jej występy rozchodzą się jak świeże bułeczki. Roksana Węgiel ma też ogromne grono zagorzałych fanów, którzy – gdy tylko mogą – jeżdżą za nią po Polsce.

DZISIAJ GRZEJE:
14-letnia Roksana Węgiel znów szokuje. To zdjęcie to przesada?

Roxie jest także aktywna w mediach społecznościowych. Ponadto użycza swojego wizerunku najbardziej znanym markom i firmom. Ostatnio wzięła udział m.in. w kampanii sieci komórkowej Play. Wszyscy znamy jej medialny wizerunek, jak jednak Węgiel wygląda „z bliska”?

Choć zdjęć obiecującej piosenkarki w gazetach i internecie nie brakuje, to przyznać trzeba, że zdecydowana większość z nich jest po – często niezbyt subtelnej – postprodukcji. Mnóstwo udoskonaleń i filtrów sprawia, że realny obraz nastolatki można uznać za lekko przekładany.

Tak Roksana Węgiel wygląda z bliska

Zapewne wielu fanów talentu Roxie zastanawiało się, jak Roksana Węgiel wygląda z bliska – bez filtrów, Photoshopa i specjalnych kreacji. I oto moment, w którym mamy rzadką okazję zobaczyć początkującą artystkę z bliska – tuż po występie na scenie.

DZISIAJ GRZEJE:
Roksana Węgiel będzie załamana. Te słowa poszły na żywo

CZYTAJ TAKŻE: Absolutny szok. Twórcy „Kiepskich” szczerze o stanie Ryszarda Kotysa

Co prawda Roksana nie pokazuje się na koncertach bez makijażu, ale selfie, które pojawiło się w internecie, przedstawie nastolatkę z bliska, bez poprawek graficznych i „dubli” wykonywania fotografii. „Zdobycz” udostępniła jedna z fanek na grupie „Węgielki Roksany”. Udało jej się namówić artystkę na wspólne zdjęcie tuż po koncercie w Kazimierzu.

Tak Roxie wygląda naprawdę:

Roksana Węgiel

źródło: Facebook