Znów zadziwia. Wojciech Cejrowski powiedział, co myśli o Zofii Klepackiej!

Wojciech Cejrowski i Zofia Klepacka
Wojciech Cejrowski i Zofia Klepacka

Polska prawica ma obecnie kilku bardzo znanych idoli. Od wielu lat jednym z głównych jest znany podróżnik, dziennikarz i pisarz – Wojciech Cejrowski. Z kolei w ostatnich tygodniach na idolkę konserwatywnej części społeczeństwa wyrasta Zofia Klepacka. Sportsmenka coraz odważniej atakuje środowiska lewicowo-liberalne. Jak stwierdza: w obronie wartości.

Klepacka to polska windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka. Dla Polski w kategorii juniorek oraz młodzieżowej czterokrotnie zdobyła złoto. Wywalczyła także złoty medal mistrzostw świata seniorów w Portugalii w 2007 i srebrne w 2011 oraz 2012.

Choć jeszcze kilka miesięcy temu Zofia Klepacka była kojarzona niemal wyłącznie w wąskim gronie miłośników sportów wodnych, to kilkoma wypowiedziami zapewniła sobie sławę absolutną. 33-letnia windsurferka wielokrotnie – głównie w mediach społecznościowych – atakowała środowiska LGBT. Teraz do jej poczynań odniósł się Wojciech Cejrowski.

ZOBACZ:
Wojciech Cejrowski szokuje. Dziennikarz ujawnił nazwiska agentów!

Pokrótce wyjaśnijmy, z czego w ostatnim czasie zasłynęła olimpijka. Stwierdziła między innymi, że za nic w świecie nie dopuści, by jej dzieci były edukowane przez „zboczeńców”. Zofia zaczęła udzielać się na temat środowisk LGBT+, gdy pojawiła się propozycja wprowadzenia w stolicy karty LGBT oraz wczesnoszkolnej edukacji seksualnej.

Z czasem Zofia Klepacka tylko się rozkręcała. Kilka dni po opublikowaniu pierwszego filmu z niewybrednym komentarzem poszła za ciosem. Nagrała kolejny, w którym m.in. ironicznie pytała: „gdzie jest wasz lider Rabiej?”, czyli polityk, który zainicjował rzeczone tęczowe inicjatywy. To zagadnienie kierowała do osób o poglądach lewicowo-liberalnych, które mocno krytykowały jej wcześniejszy „występ”.

Wojciech Cejrowski: Zofia Klepacka to babka z żelaza

Stwierdziła też, że „LGBT może nam podskoczyć”. Nie może zatem dziwić, że zaimponowała autorowi kultowego programu Boso przez świat, a także obserwatorowi i komentatorowi krajowej polityki. Wojciech Cejrowski na Facebooku przyłączył się do akcji wsparcia dla Klepackiej. Ponadto skomentował jej zachowanie w sposób jednoznaczny.

ZOBACZ:
Jak Kurdej-Szatan zrobiła karierę? Oto prawda o gwieździe "M jak miłość"!

Z kolei nieco wcześniej założony przez Tomasza Lisa portal naTemat.pl wystosował apel do Prezesa Polskiego Związku Żeglarstwa, aby mistrzyni świata Zofia Klepacka nie była brana pod uwagę przy reprezentowaniu Polski na arenie międzynarodowej. „Od nienawiści do osób homoseksualnych zaczął się kiedyś Holokaust” – przekonuje autor apelu Damian Maliszewski, który wzywa czytelników serwisu do podpisywania się pod manifestem. Pojawiło się również żądanie, by odebrać jej wszelkie medale i trofea.

Cejrowski niezmiennie potępia zachowania homoseksualne

Jak napisał Wojciech Cejrowski: „Ta Klepacka to jest babka z żelaza”. Jego zdaniem to nie Kinga Rusin jest bohaterką. Wręcz przeciwnie, wieloletni gwiazdor TVP uważa, że bliższa lewej stronie celebrytka wykazała się tchórzostwem. Ma tego dowodzić fakt, że wstrzymała się z komentarzami, gdy Zofia Klepacka podeszła do niej z włączonym nagrywaniem.

ZOBACZ:
Dramatyczne wyznanie Julii Wieniawy. Młoda celebrytka potwornie cierpi

„Gdy szła na wybory, Kinga Rusin (taka dziennikareczka TVN) zaczęła na nią krzyczeć „wstyd!” przez pół ulicy. Klepacka włączyła nagrywanie na komórce i podeszła do Rusin skonfrontować. Rusin narobiła w gacie, już taka odważna nie była, gdy usłyszała od Klepackiej: jestem medalistką olimpijską, wygrałam dla Polski, a pani co w życiu osiągnęła?” – podsumował całą sprawę Wojciech Cejrowski.

Podróżnik jak zwykle nie przebiera w słowach. Nie ulega więc wątpliwości, że tak ułożona wypowiedź – oględnie mówiąc – nie przypadnie do gustu osobom, które są znacznie bardziej przychylne środowiskom homoseksualnym. Przypomnijmy, że Cejrowski niezmiennie, od wielu dekad, bardzo krytycznie wypowiada się o przyznawaniu przywilejów osobom LGBT+. Wygląda na to, że Zofia Klepacka ma do tego podejście równie radykalne.

ZOBACZ:
III wojna światowa? Szokująca wiadomość obiega świat!

Robił to zarówno w latach 90., jak i późniejszych i zdania nie zmienia do dziś.

Od pedziów nie biorę, to może być zahivione – tak Wojciech Cejrowski zwrócił się do młodych przedstawicieli poznańskiego oddziału Kampanii Przeciw Homofonii, którzy w 2009 r. chcieli wręczyć mu maskotkę teletubisia i różowego lizaka z wiatraczkiem.

Dziś najpewniej zachowałby się podobnie. Osoby o odmiennej orientacji nazywa dewiantami i zboczeńcami. Przekonuje ponadto, że znaczna większość pedofilów jest jednocześnie homoseksualistami. Podsumowując: Wojciechowi Cejrowskiemu z poprawnością polityczną nie jest po drodze. Nie kojarzy się go również z tolerancją.

źródło: pCh24.pl, Facebook, Newsweek.pl