On mówi to wprost. „III wojna światowa wybuchnie lada moment”!

III wojna światowa

Prawdopodobnie wszyscy jesteśmy zgodni, że III wojna światowa byłaby dla naszej cywilizacji najgorszym z możliwych scenariuszy. Faktem jest jednak, że coraz większe rzesze komentatorów i ekspertów wprost mówią, iż jest ona nieunikniona.

Jeszcze kilka lat temu – nawet w dobie eskalacji konfliktu na Ukrainie – teorie o zbliżającej się trzeciej wojnie wielu uznawało za mrzonki. Dziś jednak robi się coraz goręcej. Ba! Nawet ludzie uchodzący za autorytety w dziedzinie geopolityki nie mają dobrych prognoz.

Wszystko w związku z faktem, że największe mocarstwa świata skaczą sobie do gardeł. Donald Trump – co wszyscy wiemy – nie jest człowiekiem, który łagodnie reaguje na prowokacje i polityczne zaczepki. Z kolei państwa wschodnie myślą głównie o interesach. Pojawia się coraz więcej informacji, że III wojna światowa wybuchnie właśnie w związku z powyższym.

ZOBACZ:
Gdzie zniknął Sławomir Broniarz? Złe wieści dla jego zwolenników

Jakie są prognozy? Naprawdę niepokojące. Kilka dni temu cytowaliśmy media, które alarmowały trzecią wojnę mogą zapoczątkować konkretne czynniki. Chodzi mianowicie o walkę m.in. w branży technologicznej. To tam leżą gigantyczne pieniądze i… wpływy.

Co więcej? Na przykład interesy z Unią Europejską czy wpływy na Bliskim Wschodzie. To rzecz jasna tylko teorie i do tej pory praktycznie nikt nie był w stanie z całą pewnością wypowiedzieć słów: III wojna światowa wybuchnie już wkrótce. Znalazł się jednak człowiek, który nie ma już złudzeń.

III wojna światowa wybuchnie?

Często cytowany przez media Krzysztof Jackowski przewiduje najgorsze. Janowicz-celebryta, który jest przekonujący dla setek tysięcy odbiorców, zdradza sporo konkretów. Kontrowersyjny komentator przewiduje między innymi, co czeka nasz kraj.

ZOBACZ:
Nowe wieści ws. Jacka Rozenka. Bardzo smutne obrazki wyciekły do sieci

Wstrząsającą wizję Jackowski przedstawił na swoim kanale w serwisie YouTube. Ostrzegamy, że dla wielu odbiorców może ona być przerażająca. Jeżeli natomiast ktoś nie wierzy w przepowiednie jasnowidzów, zapewne neutralnie odbierze te słowa.

Kiedy – jego zdaniem – rozpocznie się III wojna światowa?

Od kilku lat zapowiadam, że światu grozi poważna wojna. Lokowałem tę wojnę na 2018 rok i powiem państwu taką rzecz: jako jasnowidzowi przydarza mi się uczucie, które zaczyna mnie parzyć. Słowo „wojna” coraz bardziej mnie przyciska, chyba nadszedł czas, abym powiedział coś więcej o tej wizji – zaczął Krzysztof Jackowski.

Popularny jasnowidz jest przekonany, że konflikt wybuchnie już wkrótce. Miałoby dojść do tego na Bliskim Wschodzie w związku z sytuacją w Syrii. Natomiast jeśli chodzi o Polskę, to zdaniem Jackowskiego nie mamy się o co martwić. III wojna światowa będzie daleko od nas.

Historycznie Polska zawsze odgrywała rolę ofiary podczas wojen, zarówno w I jak i II. Być może tym razem nie odegramy roli ofiary, sądzę, że nie odegramy w tym konflikcie żadnej roli. Uważam, że w Polsce nie będzie nic takiego się działo, co będzie można nazwać wojną – powiedział do mikrofonu „Super Expressu”.

źródło: Super Express