Nowe wieści ws. Jacka Rozenka. Bardzo smutne obrazki wyciekły do sieci

0
Jacek Rozenek
Jacek Rozenek

Polską wstrząsnęły informacje o udarze, jakiego doznał Jacek Rozenek. Aktor znany m.in. z roli w serialu „Barwy szczęścia” czy użyczania głosu wiedźminowi Geraltowi. Pierwsze smutne doniesienia pojawiły się pod koniec. Podał je „Super Express”.

  • Prowadzi działalność gospodarczą pod firmą Audytorium, zajmuje się szkoleniami biznesowymi.
  • Od stycznia 2013 do czerwca 2014 współprowadził poranny magazyn TVP2 Pytanie na śniadanie.
  • Był uczestnikiem pierwszej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2014).

Prawdopodobnie każdy zna tego aktora. Rozenek wystąpił w bardzo wielu produkcjach – zarówno serialowych, jak i fabularnych. Jest ponadto postacią dość charakterystyczną, stąd trudno nie rozpoznać go po wcześniejszym natknięciu się na jego wizerunek w kinie czy telewizji.

ZOBACZ:
Szok w "Ice Queen". Tyle Magda Gessler woła za kulkę lodów

Choć Jacek Rozenek najczęściej wciela się w pozytywne postaci i właśnie tak kojarzymy jego wizerunek, to ostatnie informacje na jego temat do pozytywnych nie należały. Znany aktor przeszedł udar, w wyniku którego omal nie stracił życia.

Tabloid „Super Express” doniósł, że JACEK ROZENEK od połowy maja 2019 roku znajduje się pod intensywną lekarską opieką w jednym z warszawskich szpitali. Według gazety, mimo szybko udzielonej pomocy, udar mózgu zdążył poważnie wpłynąć na zdrowie aktora.

Informacje te zasmuciły nie tylko fanów Rozenka, ale odbiorców w całym kraju. Artysta ma przecież dopiero 50 lat. Na szczęście jednak lekarzom udało się zapobiec najgorszemu. Śmierć tak wybitnej postaci polskiej kultury bez wątpienia wstrząsnęłaby krajem.

ZOBACZ:
Małgorzata Socha na twojej imprezie? Wystarczy, że zapłacisz tę kwotę

Jacek Rozenek – nowe wieści ws. stanu zdrowia

Przez długi czas wszyscy trzymaliśmy kciuki, by Jacek Rozenek opuścił szpital cały i zdrowy. Jednakże gdy aktor w końcu wyszedł poza mury szpitala, paparazzi utrwalili niezwykle smutne obrazki. Aktor, wyraźnie wycieńczony, był transportowany na wózku inwalidzkim.

Mało tego, media zgodnie podawały, że ma problemy z mówieniem. Wszystkie te doniesienia się potwierdziły – artysta praktycznie nie był w stanie wydobyć z siebie słowa. Z czasem jednak sprawność wraca. Dowodzić tego ma krótki klip, który pojawił się dziś na Instagramie. Rozenek dziękuje w nim za wsparcie i pokazuje, że wraca już do pracy.

To pierwsze tak pozytywne doniesienia i obrazki, jakie możemy obserwować po smutnych wieściach o udarze, którego doznał Jacek Rozenek. Wcześniej bowiem docierały do nas niemal wyłącznie naciągane domysły i najczarniejsze scenariusze.

ZOBACZ:
Jak Kurdej-Szatan zrobiła karierę? Oto prawda o gwieździe "M jak miłość"!

Na szczęście powoli wraca do zdrowia, co widać w nowym wideo opublikowanym przez jego koleżankę z planu „Barw szczęścia”. Co prawda ma jeszcze dostrzegalne problemy z mówieniem, ale wszystko wskazuje na to, że będzie tylko lepiej.

źródło: wiki, Antyradio