Szok w „Ice Queen”. Tyle Magda Gessler woła za kulkę lodów

Ice Queen otworzyła Magda Gessler

Najpopularniejszą restauratorkę w kraju kojarzymy właśnie z restauracjami. Jednakże w ostatnich dniach Magda Gessler mocno promowała swój nowy projekt – uliczne lodziarnie marki Ice Queen. Rozgłos jest ogromny, jednak ceny nie zachęcają.

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Restauratorka podbiła serca Polaków swoim programem „Kuchenne Rewolucje”, gdzie pomaga właścicielom polskich knajp wyjść na prostą.

Gessler swoją popularność buduje również za sprawą mediów społecznościowym. Gwiazda TVN aktywnie działa bowiem zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Restauratorka publikuje tam liczne wpisy oraz zdjęcia, które bardzo często wywołują wiele interakcji.

ZOBACZ!
Dziwne wpisy Gessler na Facebooku. Gwiazda TVN się tłumaczy

To właśnie tam gęsto promowała ostatnio nowy brand – Ice Queen. Mała „sieć” lodziarni rozsianych po kraju ma zachwycać jakością podawanych produktów. Ceny nie są jednak zbyt zachęcające. I nie mówią o tym tylko „zwykli śmiertelnicy”, ale nawet warszawskie recenzentki.

Do jednego z punktów, które Magda Gessler uruchomiła w stolicy, wybrała się Patrycja Ceglińska z „Wirtualnej Polski„. Dziennikarka zamówiła niewielki, słodki zestaw, za który musiała jednak słono zapłacić.

Ile u Magdy Gessler kosztują lody?

Nie są to tanie rzeczy. Otóż, jak się okazało, nawet cena za niewielką kulkę produktu, który swoim nazwiskiem firmuje gwiazda TVN, trzeba zapłacić 9 złotych. Ile natomiast kosztuje zestaw, który skomponowano dla recenzentki z jednego z największych portali?

CZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Socha na twojej imprezie? Wystarczy, że zapłacisz tę kwotę

Magda Gessler szokuje cenami w Ice Queen

Malina z winem i banan z czekoladą – za te dwa smaki zapłaciłam 18 zł. Lody były przepyszne, ale cena zwala z nóg – przekazuje Ceglińska.

Stoisko Ice Queen, który swoim nazwiskiem promuje Magda Gessler, pojawiło się m.in. w stolicy w pierwszy weekend czerwca. Na Placu Europejskim zgromadziły się tłumy, które chciały spróbować przysmaków z rąk samej królowej.

Odtworzyłam recepturę mojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością stworzyła pyszne lody… Puszyste, naturalne, zdrowe, przepełnione soczystością owoców, słodyczą czekolady, czy esencją prawdziwej wanilii… – czytamy na stronie marki Ice Queen.

Wysłanniczka serwisu gwiazdy.wp.pl mocno zdziwiła się, gdy dotarła na miejsce.

Byłam przygotowana na to, że zapłacę więcej niż zazwyczaj. Nie było nigdzie widocznego cennika, ale oszacowałam, że jak średnio kulka kosztuje 2,5 zł, to u Magdy Gessler pewnie ok. 5 zł. Trochę nie dowierzałam, ile muszę zapłacić naprawdę. Za dwie normalnej wielkości kulki musiałam uiścić opłatę w wysokości 18 zł! Naprawdę? Te lody nie wyróżniają się ani wyglądem, ani wielkością – przekazuje na stronie „Wirtualnej Polski” Ceglińska.

„Były smaczne, owszem. Mogę śmiało powiedzieć, że to jedne z najlepszych lodów, jakie jadłam w życiu. Ale 9 zł za kulkę? Uważam, że to spora przesada. Zwłaszcza, że rozpoczyna się sezon letni i ceny owoców znacznie spadną” – skwitowała dziennikarka. Co na to Magda Gessler? Być może wkrótce odniesie się do recenzji w social mediach.

  1. Anna Przybylska chciała to zrobić przed śmiercią. Niestety, nie zdążyła
  2. Oto prawda o „Kuchennych rewolucjach”. Szokujące wymagania Gessler
  3. Dramatyczne wyznanie Julii Wieniawy. Młoda celebrytka potwornie cierpi
  4. Szczere wyznanie Magdy Gessler. Chodzi o alkohol
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]