Sławomir Zapała ukrywał to latami. Szokująca prawda ujawniona

0
Sławomir i Magdalena Kajrowicz Kajra
Sławomir i Magdalena Kajrowicz - Kajra

Król rock polo – wymyślonego przez siebie gatunku muzyki – miał wiele do ukrycia. Sławomir Zapała, bo tak nazywa się gwiazdor, będzie musiał się z tego wytłumaczyć. O wszystkim wiedziała również Magdalena Kajrowicz Kajra.

Zdecydowana większość z nas usłyszała o Sławomirze dopiero po premierze jego turbo-hitu pod tytułem Miłość w Zakopanem. Zarówno on, jak i jego żona Kajra (właśc. Magdalena Kajrowicz) zyskali wówczas taki rozgłos, że niekojarzenie ich wizerunków byłoby dziś niewiedzą porównywalną z nieznaniem nazwiska prezydenta kraju.

Reasumując: Sławomira i Kajrę znają wszyscy. A miliony z nas wręcz ich kochają. Mimo, że utwór Miłość w Zakopanem ma już ponad 2 lata, Polacy wciąż „gwałcą replay”. Inne hity – jak Megiera czy Ni mom hektara również podbiły serca słuchaczy.

ZOBACZ:
On mówi to wprost. "III wojna światowa wybuchnie lada moment"!

Ponadto Sławomir Zapała i Kajra zdobywają sympatię angażując się w akcje charytatywne czy chętnie podejmując interakcje z fanami. Faktem jest jednak, że istnieje również ciemna strona kariery tej pary. Wielu fanów będzie bardzo zawiedzionych po zapoznaniu się z tymi faktami.

Okazuje się bowiem, że legenda Sławomira jest całkowitą fikcją. Wszystko ujawnili dziennikarze jednego z najpopularniejszych tabloidów w kraju. „Super Express” przedstawił informacje, z którymi zagorzałym fanom Zapały najpewniej trudno będzie się pogodzić.

Sławomir Zapała i Kajra oszukali fanów?

Wszyscy znamy przecież romantyczną historię, w której Sławomir długo zabiega za oceanem o względy swojej rodaczki – Magdaleny „Kajry” Kajrowicz – w końcu osiąga cel, a już wkrótce wspólnie pną się w górę w show-biznesowej hierarchii. Jednakże – jak podaje na swojej stronie „Super Express” – taka wersja zdarzeń została zmyślona.

ZOBACZ:
Kajra (żona Sławomira) zszokowała fanów. Pokazała to wszystkim

Z USA Sławomir przywiózł także żonę Magdalenę Kajrowicz. Podobno poznał ją w barze, gdzie pracowała jako kelnerka. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. […] W rzeczywistości historia, którą Sławomir Zapała przedstawia mediom jest zmyślona, a on jest wyjątkowo utalentowanym aktorem – czytamy na łamach „SE”.

Gwiazdor pochodzi ze wsi Konina w gminie Niedźwiedź. W 2006 roku ukończył Akademię Teatralną w Krakowie – czytamy dalej na se.pl. Później jest tylko ciekawiej. Tabloid zdradza bowiem, w jaki sposób wykreowano postać znaną dziś w całym kraju. Dowiadujemy się również, kto wymyślił kultowe „cześć, tu Sławomir”.

W wykreowaniu postaci Sławomira pomogli mu przyjaciele – Tymon Tymański, odpowiada za stworzenie gatunku rock polo, a Piotr Kędzierski wymyślił charakterystyczne „amerykańskie” powitanie („Cześć, tu Sławomir”). Nieco podkoloryzowana była także historia miłości muzyka i jego pięknej żony. Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz poznali się jeszcze na studiach – relacjonuje „Super Express”.

Jakby tego było mało, w wątpliwość poddawany jest nawet fakt, że Sławomir Zapała był kiedykolwiek w Stanach Zjednoczonych. „Czy wcześniej oboje byli w USA? Czy w przedstawianej w mediach historii jest choć ziarno prawdy? Czas pokaże” – skwitowali dziennikarze „SE”.