Wojewódzki publicznie upokorzył Annę Muchę, gwiazdę „M jak miłość”

0
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha

Kuba Wojewódzki publicznie zadrwił ze swojej byłej partnerki, którą jest Anna Mucha. Lata temu była znana głównie z roli Magdy w serialu M jak miłość emitowanego w TVP. Jednakże, dzięki Wojewódzkiemu, zyskała znacznie większą rozpoznawalność.

Związkom celebrytów bardzo często towarzyszy ogromne zainteresowanie mediów i wiele spekulacji. Nie inaczej było, gdy na początku lat dwutysięcznych showman pracujący obecnie dla TVN pokazywał się na ściankach z Anną Muchą. Wówczas to postać Kuby znacznie bardziej elektryzowała media.

Natomiast w kolejnych latach również Anna Mucha stała się personą rozpoznawalną w całym kraju. Dziś, podobnie jak Kuba Wojewódzki, bryluje w mediach społecznościowych i jest rozchwytywana przez większość mediów. Z młodej, przebojowej dziewczyny, przekształciła się w dojrzałą kobietę, będącą inspiracją dla setek tysięcy rówieśniczek. Wciąż pojawia się także w uwielbianym serialu M jak miłość TVP.

ZOBACZ:
Godlewska przed operacjami plastycznymi. Nie do poznania! (ZDJĘCIA)

Na Instagramie Muchę obserwuje blisko 700 tys. osób. I to głównie z aktywnością w tym serwisie aktorka jest dziś kojarzona. Choć zagrała w wielu popularnych serialach i produkcjach fabularnych, to częściej jest nazywana celebrytką, niż stricte aktorką.

Podszczypnąć swojej byłej partnerki nie omieszkał również Kuba Wojewódzki. Gwiazdor TVN wspomniał niedawno przygody, jakie przeżywali razem. Jak się okazało, uważa, że to właśnie dzięki niemu Anna Mucha zrobiła tak oszałamiającą karierę.

Kuba Wojewódzki zdradza, jak Anna Mucha trafiła do M jak Miłość

O co konkretnie chodzi? Otóż showman w swojej autobiografii zapewnia, że jego zasługą jest fakt otrzymania przez Muchę szansy na pokazanie aktorskich umiejętności w serialu M jak miłość. Kuba sugeruje ponadto, że nie przypuszczał, że jego ówczesna partnerka da sobie radę.

ZOBACZ:
Julia Wieniawa nieuleczalnie chora. Młoda aktorka wstrząśnięta diagnozą

W rozdziale, w którym wspomina swoje byłe partnerki, pisze nie tylko o Musze. Ale to właśnie fragment z nią związany wzbudza szczególne emocje. Okoliczności jej angażu w TVP opisuje jako zabawne. Jak czytamy, do M jak miłość Anna Mucha trafiła dzięki jego znajomościom. Całą sprawę Kuba Wojewódzki opisuje w sposób dość lekceważący. Zresztą już dużo wcześniej, w jednym ze swoich programów, z obrzydzeniem wzdrygał ramionami, gdy gość wspomniał o Musze. Obrazuje to stosunek gwiazdora do Ani.

– Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę „M jak miłość”, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani – wspomina Kuba.

ZOBACZ:
Eliza Michalik bez pracy. Dziennikarka przejdzie do TVN?

– Tak dla rozpędu i chwilowego zajęcia. Zgodziła się. Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina – skwitował gwiazdor TVN. Nie jest jasne, czy Anna Mucha chciałaby, żeby jej fani, a także fani kultowego serialu, wiedzieli, że trafiła do jego obsady właściwie przez przypadek.