Godlewska przed operacjami plastycznymi. Nie do poznania! (ZDJĘCIA)

Esmeralda Godlewska
Esmeralda Godlewska

Siostry Godlewskie to prawdopodobnie najbardziej znienawidzone postacie polskiego internetu w ostatnich latach. Szczególnie Esmeralda Godlewska, która znów weźmie udział w gali Fame MMA, musi znosić niewyobrażalny hejt. M.in. za to, jak wygląda. A jak wyglądała kiedyś? 

Być może nie wszyscy wiedzą, kim są siostry Godlewskie. To internetowe celebrytki, które wielokrotnie swoimi nagraniami doprowadzały miliony odbiorców do szału. Sposób, w jaki śpiewały kolędy czy wręcz profanowały hymn narodowy, wzbudzał spore emocje.

Najmłodsza z sióstr to Monika Esmeralda Godlewska, której popularność przyniósł program „Ex na plaży”. Dziewczyna, wraz z siostrą Magdaleną, zaliczyła kilka teledysków (m.in. Popka czy Czadomana), ale był to dopiero początek jej medialnej kariery.

CZYTAJ TAKŻE: Julia Wieniawa nieuleczalnie chora. Młoda aktorka wstrząśnięta diagnozą

Bryluje głównie w mediach społecznościowych. Telewizje niezbyt chętnie pokazują Esmeraldę, ale 25-latce i tak udaje się skutecznie monetyzować swoją popularność. Między innymi poprzez branie udziału w walkach „freaków”, czyli bijatykach pomiędzy youtuberami i internetowymi celebrytami w formule MMA.

Jakiej aktywności zawodowej by nie podejmowała, to i tak większość internautów kojarzyć ją będzie z – oględnie mówiąc – niezbyt naturalnym wyglądem zewnętrznym. Esmeralda Godlewska, mimo młodego wieku, ma za sobą mnóstwo operacji plastycznych.

Esmeralda Godlewska przed operacjami

Abstrahując od „poprawek” przeprowadzanych od szyi w dół, od razu w oczy rzucają się usta i właściwie cała twarz celebrytki. Kobieta wręcz nie jest w stanie kontrolować swojej mimiki, co nie może dziwić, skoro pod skórą większość stanowią sztuczne wypełnienia.

Prawdopodobnie nikt, kto nie widział Godlewskiej przed serią operacji, nie jest w stanie sobie wyobrazić, jak wtedy wyglądała. Ale nic straconego! Po internecie krążą już bowiem zdjęcia sprzed kilku lat, gdy Esmeralda Godlewska była w stu procentach naturalna.

Różnica jest nie tyle subtelna, co porażająca. Prawdopodobnie nikt z nas nie byłby w stanie stwierdzić, kto jest na zdjęciu, gdyby nie zaznaczono, że to Esmeralda kilka lat temu.

A tak internetowa celebrytka wygląda dziś:

Esmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska

źródło: Instagram

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]