Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem? Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel to młoda gwiazda, której kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Oprócz wokalnych umiejętności, media coraz częściej interesują się również życiem prywatnym artystki. W jednym z wywiadów przyznała ona, że ma chłopaka. Teraz fani twierdzą, Roxie rozstała się z ukochanym. Skąd wzięły się takie podejrzenia?

14-letnia Roksana Węgiel nie udziela kontrowersyjnych wypowiedzi i stara się nie szokować swoim zachowaniem. Nastolatka jest rozchwytywana przez media, jednak rzadko opowiada o swoim życiu osobistym. Niedawno zrobiła wyjątek i opowiedziała o swoim chłopaku.

Roksana Węgiel spotyka się z Danielem Yastremskim, którego poznała w czasie Eurowizji Junior. Piosenkarka zdradziła, że jest w związku na odległość.

„Jest trudno. I tak nie spotykalibyśmy się często, nawet gdyby Daniel był blisko mnie, ponieważ cały czas ja jestem w rozjazdach. On też ma swoje aktywności, ale nie sprawia nam to dużego problemu” – powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

„Węgiel potrafi biegle mówić po angielsku. Okazuje się, że pomaga jej w tym częsty kontakt z zagranicznymi koleżankami i kolegami, których poznała na Eurowizji. A w jakim języku rozmawia z ukochanym? „Tylko po angielsku” – przyznała Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?

Teraz internauci spekulują, że Roxie ma za sobą rozstanie. Wszystko z powodu tekstu nowej piosenki. Piosenkarka opublikowała właśnie nowy teledysk do utworu „Dobrze jest, jak jest”. Węgiel śpiewa o rozczarowaniu, a tekst piosenki sugeruje, że chodzi o chłopaka, szczególnie jeden fragment.

„Tonę w myślach co dnia, to nie moja gra, chyba tracę czas. Nie umiem w tym trwać, więc pójdę przed siebie, choć szkoda nas, to dobrze mi, jest jak jest. Jeszcze raz chcę zapomnieć nas na dobre” – śpiewa Węgiel.

Serial "Niania" wraca na antenę! Aktorzy są nie do poznania

Pod teledyskiem fani dyskutowali o tym, czy młoda wokalistka powinna śpiewać o takiej tematyce. Pojawiły się głosy, że Roksana Węgiel jest dziewczynką, nie dorosłą kobietą i to, o czym śpiewa, nie brzmi w jej ustach ani właściwie, ani prawdziwie. „Ktoś, kto pisze jej teksty (bądź poddaje pomysły), robi z niej kolejną gwiazdeczkę zapominając, czy raczej nie dbając, że jest to jeszcze dziecko” – napisał jeden z internautów.