Serial „Niania” wraca na antenę! Aktorzy są nie do poznania

0
Niania
Fot. cda.pl/screen

Chociaż od emisji serialu „Niania” upłynęło już kilka dobrych lat, wiele osób bardzo dobrze pamięta perypetie rodziny Skalskich i sympatycznej Niani Frani. Teraz okazuje się, że popularny sitcom, który przed laty był prawdziwym hitem, wraca na antenę! Aktorzy, który grali główne role, są dziś nie do poznania.

Niania to polski serial komediowy w reżyserii Jerzego Bogajewicza. Emitowany na antenie telewizji TVN od 10 września 2005 do 24 października 2009 roku. Serial cieszył się ogromną popularnością. Zdobył Telekamery 2007 i 2008 z rekordową ilością głosów w kategorii serial komediowy. Widownia serialu sięgała ponad 4 mln widzów.

Serial zrealizowano na licencji emitowanego w latach 90. XX wieku sitcomu The Nanny amerykańskiej sieci telewizyjnej CBS. Fabuła, intrygi oraz dialogi w polskiej wersji serialu są kopią serialu amerykańskiego – poza miejscem akcji (Warszawa) oraz polskimi imionami i nazwiskami bohaterów.

Polscy realizatorzy zaangażowali do roli niani znaną aktorkę Agnieszkę Dygant, o urodzie podobnej do jej amerykańskiego pierwowzoru, Fran Drescher. Trzeba przyznać, że polska niania bardzo szybko przypadła widzom do gustu. Wszyscy pokochali jej poczucie humoru.

Serial „Niania” wraca na antenę. Jak zmienili się aktorzy?

Teraz serial Niania wraca na antenę. Odcinki wyemituje telewizja Super Polsat. Fani sitcomu będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek serialu już 10 czerwca (poniedziałek) o godz. 10:00. Internetowy serwis TvPolsat.info podał więcej szczegółów.

„Sitcom będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku o 10:00 i 10:30. W weekendy będą emitowane powtórki z tygodnia. Co więcej, maratony będzie można oglądać w soboty od 12:00 i niedziele od 11:30” – dowiedział się serwis plotek.pl

Warto zobaczyć, jak zmienili się aktorzy, którzy wcielali się w główne role. Czy „Niania” znów będzie biła rekordy oglądalności? Wszystko okaże się już w najbliższym czasie.

ZOBACZ:
Żabka zagrożona? Biedronka szykuje ofensywę

Aleksandra Sołtys
Dziennikarka z zamiłowania, zainteresowania: show-biznes, kosmetologia, zwierzęta.