Znana stylistka oceniła Roksanę Węgiel. Fani będą zachwyceni

Horodyńska, Węgiel

Roksana Węgiel funkcjonuje w szeroko pojętym show-biznesie od roku, a już ma za sobą kilka małych skandali. 14-letnia Roxie coraz odważniej poczyna sobie w mediach społecznościowych. Jej stylizacje były krytykowane przez internautów. Teraz styl Roksany oceniła znana stylistka i modelka Joanna Horodyńska.

Roksana Węgiel pochodzi z Jasła na Podkarpaciu. Jeszcze półtora roku temu mało kto mógł przypuszczać, że skromna dziewczynka z południowo-wschodniej Polski zrobi tak oszałamiającą karierę. W dodatku w dosłownie błyskawicznym tempie. Utalentowana wokalistka już na dobre zadomowiła się w czołówkach największych gazet i portali.

Kilka miesięcy temu skupialiśmy się głównie na tym, jak Roksana Węgiel śpiewa. U wschodzącej gwiazdy polskiej muzyki nie przejawia się co prawda tzw. sodówka, natomiast internauci i komentatorzy show-biznesu starają się studzić jej zapał w kwestii… eksponowania ciała.

Nastolatka już kilka miesięcy temu została ostro skrytykowana za założenie – zdaniem wielu – zbyt wyzywającego stroju na premierę animacji dla dzieci. Nie mniejsze oburzenie wybuchło po premierze jej najnowszego utworu „Lay Low”. Roksana Węgiel spotkała się z zarzutami o kreowanie zbyt „dorosłego” image’u. Tym razem jej styl oceniła profesjonalistka, Joanna Horodyńska. Czy podziela ona krytyczne uwagi internautów?

Joanna Horodyńska o stylu Roksany Węgiel

O kontrowersyjnym stylu piosenkarki chętnie wypowiadają się weterani polskiego show biznesu. Do ich grona dołączyła właśnie Joanna Horodyńska. Na łamach Party oceniła styl eurowizyjnej gwiazdy.

„Otoczenie nie nadążyło za tak szybką zmianą wizerunku. Roksana z kwiatków na łące wskoczyła od razu na rozgrzaną ogniem scenę. Niektóre stylizacje wręcz wprowadzają nas w nerwowe stany. Szczerze: lubię ten dreszcz emocji niepokoju i to, że jest mocniej” – oceniła Horodyńska.

Stylistka dostrzegła w Roksanie potencjał na gwiazdę światowego formatu. Być może Roxi będzie pierwszą popową wokalistką, która odniesie zagranicą prawdziwy sukces.

ZOBACZ:
Julia Wieniawa powiedziała, co myśli o LGBT. Wywołała burzę

„Przynajmniej nasza bohaterka zachowuje się jak światowa, nastoletnia gwiazda. Ma coś do powiedzenia i albo ktoś za nią pójdzie, a potem będzie z nią dorastał, albo zostanie w tyle. Punkowe akcenty i pazur mogą stanowić przyszły klimat jej kreacji. Wiadomo, że będzie on ulegał transformacjom, i powiem szczerze, że bardzo na nie czekam”podsumowała Horodyńska.