Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem? Gwiazda przerywa milczenie

Roksana Węgiel to młoda gwiazda, której kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Oprócz wokalnych umiejętności, media coraz częściej interesują się również życiem prywatnym artystki. W jednym z wywiadów przyznała ona, że ma chłopaka. Ostatnio fani twierdzili, Roxie rozstała się z ukochanym. Gwiazda postanowiła przerwać milczenie i odpowiedzieć na te plotki.

Roksana Węgiel spotyka się z Danielem Yastremskim, którego poznała w czasie Eurowizji Junior. Piosenkarka zdradziła, że jest w związku na odległość. „Jest trudno. I tak nie spotykalibyśmy się często, nawet gdyby Daniel był blisko mnie, ponieważ cały czas ja jestem w rozjazdach. On też ma swoje aktywności, ale nie sprawia nam to dużego problemu” – powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

„Węgiel potrafi biegle mówić po angielsku. Okazuje się, że pomaga jej w tym częsty kontakt z zagranicznymi koleżankami i kolegami, których poznała na Eurowizji. A w jakim języku rozmawia z ukochanym? „Tylko po angielsku” – przyznała Roksana Węgiel.

Teraz internauci spekulują, że Roxie ma za sobą rozstanie. Wszystko z powodu tekstu nowej piosenki. Piosenkarka opublikowała właśnie nowy teledysk do utworu „Dobrze jest, jak jest”. Węgiel śpiewa o rozczarowaniu, a tekst piosenki sugeruje, że chodzi o chłopaka, szczególnie jeden fragment.

„Tonę w myślach co dnia, to nie moja gra, chyba tracę czas. Nie umiem w tym trwać, więc pójdę przed siebie, choć szkoda nas, to dobrze mi, jest jak jest. Jeszcze raz chcę zapomnieć nas na dobre” – śpiewa Węgiel.

Pod teledyskiem fani dyskutowali o tym, czy młoda wokalistka powinna śpiewać o takiej tematyce. Pojawiły się głosy, że Roksana Węgiel jest dziewczynką, nie dorosłą kobietą i to, o czym śpiewa, nie brzmi w jej ustach ani właściwie, ani prawdziwie. „Ktoś, kto pisze jej teksty (bądź poddaje pomysły), robi z niej kolejną gwiazdeczkę zapominając, czy raczej nie dbając, że jest to jeszcze dziecko” – napisał jeden z internautów.

Roksana Węgiel przerywa milczenie

W udzielonym niedawno wywiadzie wokalistka zapewnia, że ona i jej chłopak świetnie się dogadują. Co więcej, młoda gwiazda zaznaczyła, że nawet jeżeli w ich relacji pojawiłby się kryzys, media z pewnością by się o tym nie dowiedziały.

ZOBACZ!
Sławomir ujawnił, jak jego muzyka działa na dzieci. "Piszą do mnie matki"
Aleksandra Sołtys
Dziennikarka z zamiłowania, zainteresowania: show-biznes, kosmetologia, zwierzęta.