Sławomir ujawnił, jak jego muzyka działa na dzieci. „Piszą do mnie matki”

Sławomir Zapała
Sławomir Zapała

Sławomir Zapała to jeden z najpopularniejszych gwiazdorów w Polsce. Król rock polo – wymyślonego przez siebie gatunku muzyki koncertuje w całej Polsce ciesząc się niesłabnącą popularnością. Teraz muzyk przyznał, że jego muzyka trafia nie tylko do dorosłych.

Jeszcze kilka lat temu nie znał go praktycznie nikt. Jednakże w 2017 roku nastąpiła eksplozja popularności Sławomira. Rzecz jasna wszystko to w związku z mega hitem „Miłość z Zakopanem”. Zarówno Sławomir, jak i jego żona Kajra (właśc. Magdalena Kajrowicz) zyskali wówczas wielki rozgłos. Nieco wcześniej premierę miała „Megiera”, jednak nie dała jeszcze Zapale sławy absolutnej.

Choć podbijanie serc Polaków trwało wiele lat, to dziś król Rock Polo nie może narzekać. Daje mnóstwo koncertów, może pozwolić sobie na windowanie stawek do niewyobrażalnego poziomu, jest zapraszany na komercyjne imprezy sylwestrowe, a także rozchwytywany przez media. Teraz okazuje się, że Sławomir stał się nieodłącznym elementem życia w wielu polskich domach.

Sławomir: Piszą do mnie matki małych dzieci

Ponadto Sławomir Zapała i Kajra zdobywają sympatię angażując się w akcje charytatywne czy chętnie podejmując interakcje z fanami. W rozmowie z Faktem Sławomir przyznał, że dostaje dużo wiadomości od matek małych dzieci. Informują one, że ich pociechy bardzo pozytywnie reagują na piosenki Sławomira.

„Bardzo często podchodzą do mnie mamy i mówią, że ich dzieci uspokajają się przy moich hitach i szybko zasypiają. Wystarczy kilka taktów moich piosenek i dziecko śpi” – relacjonuje Sławomir.

Jednak Kajra, żona Sławomira, zapewnia, że usypiające działanie utworów mija wraz z wiekiem odbiorcy. „Do naszych piosenek dzieciaki stawiają pierwsze kroki. Często dostajemy informacje, że dzieci lubią słuchać tych utworów w przedszkolach” – przekonuje.

Sławomir jest bardzo dumny z faktu, że jego muzyka zatacza coraz szersze kręgi. To z pewnością przyczyni się do dalszego wzrostu popularności.

Znana stylistka oceniła Roksanę Węgiel. Fani będą zachwyceni
Aleksandra Sołtys
Dziennikarka z zamiłowania, zainteresowania: show-biznes, kosmetologia, zwierzęta.