Koncert Edyty Górniak odwołany w ostatniej chwili. Bała się o swoje życie?

Górniak

Edyta Górniak cały czas cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Świadczy o tym liczba koncertów, które zagra podczas wakacji. Ich liczba jest imponująca. Ostatnio gwiazda odwołała jednak występ w ostatniej chwili. Powody tej decyzji są niepokojące.

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Pomimo tego, iż szczyt jej sławy przypadł na lata 90′, cały czas pozostaje w sercach Polaków. Wielu naszych rodaków nadal słucha jej utworów.

O tym, że popularność Górniak nie spada, świadczy też fakt, iż podczas wakacji piosenkarka zagra sporą liczbę koncertów. Będzie ich bowiem niemal 40. „Super Express” ujawnił, jaką kwotę Edyta Górniak inkasuje za każdy z nich. Okazuje się, że za jeden występ wokalistka bierze 50 tysięcy złotych.

Oznacza to, że za 40 koncertów, które zagra w trakcie tegorocznych wakacji, na jej konto wpłynie dwa miliony złotych! To naprawdę imponujące.

Górniak odwołała koncert w ostatniej chwili

Podczas Dni Ziemi Czarnkowskiej miała wystąpić Górniak. Do koncertu jednak nie doszło – koncert odwołano w ostatniej chwili. Na oficjalnym profilu piosenkarki na Facebooku poinformowano o szczegółach tej decyzji.

„Ze względu na brak przygotowania pod kątem przepisów BHP dla imprez masowych, dzisiejszy koncert w mieście Czarnków, w którym wystąpić miała Edyta Górniak, zostaje odwołany” – czytamy w oświadczeniu managementu Edyty. Przedstawiciele gwiazdy twierdzą, że przygotowanie tego koncertu według ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych nie spełniło żadnego z wymogów regulaminu BHP.

Edyta Górniak bała się o własne bezpieczeństwo. W poście odwołano się do styczniowej tragedii z finału WOŚP w Gdańsku, podczas której nożownik zamordował Pawła Adamowicza.

ZOBACZ!
Marcinkiewicz wezwany do prokuratury. Były premier pójdzie do więzienia?

„Jest nam ogromnie przykro, gdyż jeszcze wczoraj Artystka z radością zapowiadała swój udział i bardzo cieszyła się na muzyczne spotkanie z mieszkańcami Czarnkowa w przepięknej Wielkopolsce. Ze względu na doświadczenia styczniowe, które dotknęły całą Polskę, musimy wszyscy dbać o wzajemne, wspólne, bezpieczeństwo. Jest nam ogromie przykro, że przekazujemy Państwu taką wiadomość” – napisali przedstawiciele piosenkarki.

Sprawę skomentował również dyrektor MCK w Czarnkowie. „Uzyskaliśmy jako organizatorzy imprezy masowej wszystkie wymagane prawem zgody i pozwolenia. Od 20 lat organizuję imprezy plenerowe w parku Staszica w Czarnkowie. Z największymi gwiazdami polskiej estrady. Zawsze było pięknie i bezpiecznie. Przepraszam wszystkich gości dzisiejszego koncertu” napisał Jan Pertek.

Aleksandra Sołtys
Dziennikarka z zamiłowania, zainteresowania: show-biznes, kosmetologia, zwierzęta.