Julia Wieniawa ujawniła prawdę o swoim ojcu. Smutne wyznanie

0
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej branży rozrywkowej. Karierę aktorską rozpoczynała w serialu Rodzinka.pl. Aktorka udziela wielu wywiadów, w których wypowiada się również na tematy prywatne. Tym razem zabrała jednak głos w sprawie, o której do tej pory nie mówiła. Chodzi o jej ojca.

Julia Wieniawa w 2012 r. dołączyła do obsady kultowego serialu TVP – Rodzinka.pl. Wcielała się tam w rolę Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego. Później jej kariera nabrała tempa. Dziś Julia Wieniawa jest już prawdziwą gwiazdą show-biznesu.

Młoda celebrytka bryluje zarówno w mediach tradycyjnych, jak i społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion osób. Z kolei największe media rozrywkowe i reklamodawcy rozchwytują niezwykle popularną celebrytkę, gdyż Wieniawa nieprzerwanie wzbudza ogromne zainteresowanie.

Julia Wieniawa opowiedziała o swoim ojcu

Julia Wieniawa w rozmowie z „Galą” opowiedziała o swoim ojcu. Okazuje się, że rodzice aktorki są po rozwodzie. Wcześniej mało kto wiedział o tym smutnym aspekcie dzieciństwa Wieniawy. Gwiazda zdradziła, dlaczego rzadko opowiada o ojcu.

„Rzadko ktoś mnie o niego pyta. Mój tata jest malarzem, wykładowcą. Jak większość dzieci rozwiedzionych rodziców, spędzałam z nim czas co dwa tygodnie. Ale im jestem starsza, tym mamy lepszy kontakt. Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii” – powiedziała aktorka.

Wieniawa dodała również, że ojciec śledzi na bieżąco jej karierę. Jest dumny z jej sukcesów i często podkreśla, aby nie zapomniała o wartościach, jakie wyniosła z domu.
ZOBACZ:
Roksana Węgiel odpiera hejt. Przy okazji zadrwiła z Polaków